Türk Telekom'a şikayetim var

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
169
Merhaba arkadaşlar.Size şikayetimden bahsediyim bunu okuyan forumdan ve forumdan olmayan arkadaşlar!Ben Türk Telekom'dan 1 hafta olmadi internet aldim 16 megabit 100Tl Aylik.Evde tekim giriyorum oyuna (telefondan) (modemin yanindayim) 15 msle basliyorum 200 ms e kadar cikiyor.Hiç memnun değilim ama speedtest'e giriyorum hiz iyi gösteriyor anlamadim suç kimde bilmiyorum ama Türk telekoma güvenmeyin bana dediler ki "sizin altyapı çok iyi siz bana güvenin dedi sıkıntı olmaz dediler ama tek basimda bile girerken oyuna ms çıkıyor.En iyisi yine Turkcell'dir Turkcell den vazgeçmeyin

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben kendim kullanıyorum, hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Reaksiyon puanı
169
Reaksiyon puanı
169
Az olduğunu düşünmüyorum.
Bende az olduğunu düşünmüyordum ama instada rahat dolaşırım diye umutluydum tabi isik hızında olmasını beklemiyordum ama boylede yavaş olcagini bilseydim Turkcell alirdjm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen 5 cihaz bile olabiliyor ama gayet normal.
O zaman pazartesi arayip bi konuşayım bir sıkıntı var o zaman

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Türk Telekom ile ilgili şikayetiniz var ise ŞikayetVar a da yazabilirsiniz.
Öncelikle bir ping sonucu atmanızı isteyeceğim.
Ayrıca hız testinde ethernet ve wifi ile sonuçları gönderir misiniz?
Hangi oyunlarda ms bu şekilde?

Reaksiyon puanı
169
Tel oyunlarında :Mobile Legends, Wild rift Moba tarzi oyunlar bir de sosyal medya

Screenshot_20210207-004516.jpg

Tel oyunlarında :Mobile Legends, Wild rift Moba tarzi oyunlar bir de sosyal medya

Screenshot_20210207-004516.jpg
Upload speedtest'de yaptigimda 11 çikmisti burda daha az nedenini anlamadim

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Sen ne diyorsun önce bi düzgün anlat 16 mbit internet milattan önceydi modem arayüzüne girip hat değerlerini bulup at.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
2005 yılından 2018 yılına kadar evde türk telekom internet kullandım. 2018 yılında turkcell superonline interete geçiş yaptım. şimdiye kadar turkcell'e geçmediğim için pişmanım. çok çok rahat. altyapın varsa turkcell superonline geçiş yap kurtul. 100 mbps sınırsız internet aylık 129 lira. ben 100 mbps + evde tv plus ile aylık 149 lira ödüyorum. tv plusta tüm yerel yabancı ve paralı kanallar açık full hd ayrıca internet üzerinden alıyor yayını ama ikisini paket olarak aldığım için tv+ kullanımı kotaya işlemiyor. zaten işlese bile kotasız olduğu için sorun yok. evde 4 telefon 1 laptop 1 televizyon internete bağlı çalışıyor. tüm cihazlar aynı anda interneti kullansa bile hızım en kötü 94 mbps oluyor. zaten sözleşmem 100 mbps gayet memnunum 2018 yılından beri hiç kopma yavaşlama problemi yaşamadım memnunum tavsiye ederim