Türk Telekom VoLTE açma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yusufk2

Öğrenci
Dün türk telekomla yaptığım görüşmede wifi arama desteğini samsung s7 edge cihazına sunamadıklarını söylediler. Ama isterseniz istek listesine listeye yazayım uygun görülür destek verilirse size geri dönüş yaparız diyorlar. Vodafonede sorunsuz kullanıyordum. 4 yıldır baz istasyonu kuramadılar herhalde bu cihaza desteği verene kadar ben telefon değiştirmiş olurum. Sundukları cihaz sayısı her markada 3-5 tane cihaz ile sınırlı ve onlarda fahiş fiyatlı cihazlar. Wifi ile aramayı aktif etmek istediğim zaman türk telekom bayilerine giderek wifi ile arama destekleyen cihaz alabilirsiniz diyor. Her türlü üçkağıt.

https://forum.shiftdelete.net/javascript:void(0)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden çalışıyordu telefonla alakası yok. Sorun sizde deyin. Hadi olmadı web'te online işlemlerden yazılı talep oluşturup sorunu yazıp çözüm isteyin. Çözülmezse gelen cevap ile BTK'ya şikayet etmeyi deneyin bence.

Veya Türk Telekom'un telefon modelinizde VoLTE ve VoWiFi'yi desteklediğini sitesinde belirttiği halde hizmet vermediğini belirtip Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip sorun. Belki faturalarda ödendiğiniz paraları falan geri alabiliyorsunuzdur. (Bu benim yorumum)

Şu siteden Noter onaylı Web sitesi tespiti yapılabiliyormuş. Ücreti var mı bilmiyorum ama delil niteliği taşıyormuş:

Yani buradan Türk Telekom'un sitesine girip VoLTE ve WiFi Arama desteklenen marka modelleri açıp söz konusu sayfalarda sizin telefon modelinizin olduğunu ispatlayabilirsiniz belki.
BTK'ya yapılan şikayet tıpkı cimere yapılan şikayet gibi. Orada cumhurbaşkanına yazıyorsun ama okumuyor tabiki. :) BTK'ya yapılan şikayette türk telekomun kendi sitesinden yapılan şikayet gibi direkt türk telekoma gidiyor ve btk okumuyor şikayeti ve ilgilenmiyor.

SDN Son Haberler

Son mesajlar