Destek Türk Telekom Tip 7 Erişim Kabini

Sagurata

Üyecik
Merhaba. 1.5 ay önce mahallenin alt caddesine 2 tane Tip-7 kutu yerleştirildi. Benim aklıma takılan 4 soru var daha. Cevaplarsanız sevinirim.
1-) Kutular tahminen ne zaman aktif olur?
2-) Biz bu kutulardan yararlanabilecek miyiz? (Şu an hızımız çok düşük 2 MBps indirme hızım var.)
3-) Binaya kutu gelecek mi yoksa direk dolap üzerinden mi alacağız?
4-) Eğer bu kutulardan faydalanabilirsek hızımız ne olur. Kutuların eve uzaklığı 120 metre
1586469644912.png

Aynı kablodan hizmet almaya devam edersiniz,muhtemelen uzun sürer aktif olması.
Merhaba. 1.5 ay önce mahallenin alt caddesine 2 tane Tip-7 kutu yerleştirildi. Benim aklıma takılan 4 soru var daha. Cevaplarsanız sevinirim.
1-) Kutular tahminen ne zaman aktif olur?
2-) Biz bu kutulardan yararlanabilecek miyiz? (Şu an hızımız çok düşük 2 MBps indirme hızım var.)
3-) Binaya kutu gelecek mi yoksa direk dolap üzerinden mi alacağız?
4-) Eğer bu kutulardan faydalanabilirsek hızımız ne olur. Kutuların eve uzaklığı 120 metre
Ekli dosyayı görüntüle 92709

AirLife

Üyecik
2-) Bu kutulardan 2 tane de bizim caddeye geldi. Önceleri aradığımda alt yapınız 8'e kadar destekliyor demişlerdi. Bu kutulardan sonra aradım 80-100'e kadar VDSL destekliyor alt yapınız dediler. Eve kadar gelen bir şey yok ama. Boş port yok. Olmadığı için kullanamıyorum ama bana söylenilen bu. 3-4 İSS aradım bana bunu söylediler. Eğer senin evine de oradan geliyorsa, seninkini de destekler.

Son düzenleme: