Turk Telekom Taahhut Bozma

baki.kandil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar ben yaklasik 3 veya 4 senedir turk telekom ev interneti musterisiyim ve su ana kadar 16 mbs diyip 4 mbs altinda internet kullandim ve hic bir zaman 5 mbs ustune cikmadi taahhut bitmesine yaklasik 15 ay felan var faturam her at 80 tl ve ben turkcell superonline gecicem ayda 90 TLye ama taahhut isi bozuyo bu isten bedava siyrilip turkcelle gecememmi ?
Biraz taktik verin nasil iptal ederim diye uyeligimi lutfen simdiden tesekkurler

CapScroLL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Arayıp cayma bedelinin ne kadar olduğunu öğrenin, diğer firmalar belirli bir limite kadar karşılıyor. Eğer Turknet'in (120₺)limitini karşılıyorsa Turknet'e geçersiniz onlar cayma bedelinizi öderler sonra Turknet'ten cayıp Superonline'a geçersiniz, Turknet taahhütsüz abonelik sağlıyor bu yüzden cayma açısından problem yaşamazsınız.

MMTKR

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Arkadaslar ben yaklasik 3 veya 4 senedir turk telekom ev interneti musterisiyim ve su ana kadar 16 mbs diyip 4 mbs altinda internet kullandim ve hic bir zaman 5 mbs ustune cikmadi taahhut bitmesine yaklasik 15 ay felan var faturam her at 80 tl ve ben turkcell superonline gecicem ayda 90 TLye ama taahhut isi bozuyo bu isten bedava siyrilip turkcelle gecememmi ?
Biraz taktik verin nasil iptal ederim diye uyeligimi lutfen simdiden tesekkurler
hocam 15 ay bekleyin kullandığınız ay kadarını sözde indirim farkını sizden geri alırlar onuda istemezsiniz