Turk telekom sinirsiz ama internet 200 tl geldi

Bu konuyu okuyanlar

Qenzi

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar türk Telekom kullanıyoruz aylık 70 TL ama sınırsız bide ama 100 den aşağı gelmiyor neden acaba dava açsak alırmıyız?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Türktelekom online işlemler üzerinden tarifenize bakın harici bir paket almış olabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom böyle hocam.
Alakası yok 3 yıldan beri 16mbps paketini kullanıyorum 1tl fazla gelmedi sırf hem ping yok hemde stabil sonuç veriyor diye değiştirmiyorum diğer sağlayıcılar gibi download bazen 4 bazen 2 bazen 1 çıkmıyor sürekli sabit stabil.

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Türktelekom online işlemler üzerinden tarifenize bakın harici bir paket almış olabilirsiniz.

Alakası yok 3 yıldan beri 16mbps paketini kullanıyorum 1tl fazla gelmedi sırf hem ping yok hemde stabil sonuç veriyor diye değiştirmiyorum diğer sağlayıcılar gibi download bazen 4 bazen 2 bazen 1 çıkmıyor sürekli sabit stabil.
Sizde altyapı olabilir hocam.
Çözümü varmı?
Var. Müşteri hizmetlerini arayın sorun neden böyle.

Qenzi

Asistan
Reaksiyon puanı
44

Şu an bakamam babam gelince çünkü kod istiyor

Var. Müşteri hizmetlerini arayın sorun neden böyle.
Peki yarın tekrar konuya geri döneriz eyw hayırlı akşamlar