Türk Telekom Rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

sedat2123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk telekom ekipleri biraz önce üst komşumun bozuk olan interneti için geldi. Portunda sorun varmış. Saha dolabından portunun yerini değiştirip ankastre kutusundan bir şeyler yaptılar. Benim dsl ışığım gitti. Ekiplere dşurumu ilettim. Ne deseler beğenirsiniz? Sorun port kaynaklıymış. Türknet'e iletin başka bir gün gelip yapalım dediler. Resmen portlarımızın yerini değişmişler.Hocam elinizi vicdanınıza koyun.Böyle iş olur mu ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

BTK, BİMER, TürkTelekom sosyal medya hesapları, Türknet sosyal medya hesapları, DonanımHaber Sosyal,Technopat Sosyal ' de oluşturduğum mesajlardan sonra 30 dakika içerisinde internetim düzeldi. Hemen sonra TürkTelekom'dan arayıp sorunun çözülüp çözülmediğini sordular. Durumu aynen aktardım. Heryere yazmayınca dikkate almıyorlar demek ki. Konu kapatılabilir. Herkese teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

şikayetvar.com da ve diğer sitelerde sorun çözüldü yazdıktan kısa bir süre sonra tekrar internet kesildi.Dalgamı geçiyorlar anlamadim?Bu sabaha kadar ne kadar rahattım.Resmen internetimi kestiler.

Son düzenleme:

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Türknetli olduğun için yıldırma politikası uyguluyorlar türk telekom ekipleri kadar beceriksiz bir gram bilgisi olmayan insanları almışlar sokaktan geçerken demişler türk telekomda çalışmak istermisiniz evet demişler Gerçi türkiyede Müşteri hizmetleri ve Böyle internet servis sağlayıcılarında çalışan insanların gram bilgisi bulunmamakta torpillen girilmiş zaten ülkemizde torpilsiz kimseyi almazlar.

Tekrardan şikayet edin akılları sıra işgüzarlık yapıyorlar o gelen ekibin üst komşuda telefon numarası vardır o numarayı alıp o gelen saha ekibini haşlayın derim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aboneliğini sonlandır

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
en basit ve kolay çözüm; müşteri temsilcisini arayarak aboneliği iptal edeceğinizi söyleyin. bir işlem yapmazlarsa; aboneliği iptal edin. niye kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz ki.