Türk Telekom Rezaleti yeter

Bu konuyu okuyanlar

Ness

Asistan
Arkadaşlar delirecem artık 4 gün oldu intenet hızım 1 mbpsyi geçmiyor bazen 0 oluyor. Aradım sordum biz bişey bilmiyoruz diyorlar yardım edin nolur
IMG_20201202_223506.jpg
Screenshot_2020-12-02-22-27-42-06.jpg

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
10-16 megabit arası hız almanız lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolarda bir sorun yok 3-4 değerler gayet normal.
SNR margin değerinin 6 dB üzerinde olması ve hat zayıflaması değerinin belirli hızlar için aşağıdaki değerlerden daha az olması iyiye işarettir. Eğer SNR margin değeri 6 dB'den düşükse, satın almış olduğunuz bağlantı hızını düşürmeniz faydalı olabilir.

Ness

Asistan
10-16 megabit arası hız almanız lazım.

Kablolarda bir sorun yok 3-4 değerler gayet normal.
Screenshot_2020-12-02-23-03-55-68.jpg
Canli hiz testi buyrun

SNR margin değerinin 6 dB üzerinde olması ve hat zayıflaması değerinin belirli hızlar için aşağıdaki değerlerden daha az olması iyiye işarettir. Eğer SNR margin değeri 6 dB'den düşükse, satın almış olduğunuz bağlantı hızını düşürmeniz faydalı olabilir.
Ne yapmamı önerirsiniz ? bu hız bu şekilde devam ederse ne yapmalıyım çünkü para ödüyorum sonuçta 100 tl verip 1 mbps bile alamsyacaksam hakkımı ararım

Yasiin

Dekan
Burda ezbere konuşmayın, siz kablolarda problem var diyorsunuz ama hangi kablolarda? İç tesisatta bir problem yok. Santralden ankastreye gelen kablolar ufak tefek sıkıntılar olabilir. Hızı düşürülerek bu sorun çözülebilir. Kendiniz ile çelişiyorsunuz şuan.

SDN Son Haberler

Son mesajlar