Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bugün internetim akşam 20.00 gibi koptu 444 1 444 numarasını aradım faturanız ödenmemiş dedi robot bende hemen ödedim sonra internet gelmeyince müşteri hizmetlerine ulaştım ve arıza kaydı oluşturdular bekledim sonra internetin sabah gelebileceğini düşündüm belki akşam açamazlar sonra arıza kaydını iptali için aradım müşteri hizmetlerini 2 kere denemeden sonra ulaştım adama arıza kaydımın iptalini talep ediyorum dedim adam ise "şuan sistemde gözükmüyor" dedi robot müşteri hizmetleriyle konuşmadan önce arıza kaydının olduğunu söylemişti meğerse adam ileri saatlerde arayın dedi bende yarım saat, 45 dakikadır ulaşmaya çalışıyorum ama kâfi hiçbir şekilde gerçek insana ulaşılmıyor robot konuşup duruyor nasıl ulaşacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Online olarak ulaşın, dönüş yapıyorlar sizi arıyorlar. Bende bir konudan dolayı ana sayfalarında online yazdım sorunu ertesi gün beni aradılar.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kalsın. ✌️

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Mutlu olunuz bi çözüm vardır.

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Bu müşteri hizmetleri, işin içinde para var ya ondan açmıyorlar telefonları. Ben, Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin yüzüne küfrettiğim oldu. Sıkıyorsa versinler mahkemeye.​

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bu müşteri hizmetleri, işin içinde para var ya ondan açmıyorlar telefonları. Ben, Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin yüzüne küfrettiğim oldu. Sıkıyorsa versinler mahkemeye.​
Küfrettiğin kişi Vodafone CEO'su değil. Asgari ücretle orada çalışan bir emekçi. Ayıp.

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Düzgün yapsalar işini küfürü işitmezler. ;)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Düzgün yapsalar işini küfürü işitmezler. ;)
Kimse küfür hak etmez. Sabahtan akşama senin gibilerle uğraşıyorlar. Bir de küfür yiyorlar.

Sen de iyi bir şey yapmış gibi burada şov yapıyorsun. Yazık.

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Şov yapmıyorum. Hakettiklerinden bahsediyorum. Hangi operatöre geçiş yapsam işini iyi yapan yok. Kusura bakmasınlar, işini iyi yapacaklar..

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kimse küfür hak etmez. Sabahtan akşama senin gibilerle uğraşıyorlar. Bir de küfür yiyorlar.

Sen de iyi bir şey yapmış gibi burada şov yapıyorsun. Yazık.
Bu konuda haklısın fakat hakedenler de var maalesef. Çok dürüst saf biri arasa karşısındaki kandırıp ufak tefek yöntemler söyleyip geçiçtirip ve bazende tartışmaya girip üste çıkmaya çalışanlar da var.

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Yasiin kardeşim, işini iyi yapanlara sözüm yok aslında. Işini iyi yapmayanlara benim sözüm. Öyle değil mi?​

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
O gibi durumlarda sonradan gelen değerlendirme smsinde düşük puan verebilirsiniz. Veya şikayet edebilirsiniz.
Bu konuda haklısın fakat hakedenler de var maalesef. Çok dürüst saf biri arasa karşısındaki kandırıp ufak tefek yöntemler söyleyip geçiçtirip ve bazende tartışmaya girip üste çıkmaya çalışanlar da var.

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Aynen bu söylediklerine katılıyorum. Bu arada şikayeti öneme almayan da var yani..

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
O gibi durumlarda sonradan gelen değerlendirme smsinde düşük puan verebilirsiniz. Veya şikayet edebilirsiniz.
Pek birşey çıkacağını düşünmüyorum, bazen kendi sorununu kendin çözmek gerekir. ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Üstteki mesajları okumandınız sanırım.
Okudum da illa küfür etmek gerekmiyor. Sizde sesinizi yükseltirsiniz kendinizi tutup karşı tarafın bir çalışan olduğunu belirtip dava edeceğini şikayete kadar gideceğini söyleyince pek seslerini çıkarmazlar diye düşünüyorum. Genelde internette izliyorum müşteri hizmetlerini arayıp söven çok bunlara hiç mi birşey olmuyor anlamış değilim.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Asgari ücretle çalışan günde onlarca insan ile görüşen bir emekçi arkadaşımıza küfür edip kapatmışsınız. Biraz empati yapın bence sonuçta o arkadaşın yapabileceği şeyler sınırlı