Türk Telekom İnternet İptal İşlemi (Kanser Eden Sorun)

Bu konuyu okuyanlar

Melek arı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba kafamı oldukça meşgul eden bir sorunla karşınızdayım.
15 Mart 2019 tarihinde yurttan eve taşınacağım için kendi üzerime 24 aay taahütlü internet aldım.( Ev arkadaşım alman vatandaşı erasmus öğrencisi üstüne alamıyor) 10 gün evde arkadaşım kullandı ondan sonra benim yurtla ilgili sorunum çıkınca yani eve çıkamayınca internet elimde kaldı. Ben yurtta kalıyorum, öğrenciyim, düşünmeden attığım bir imza beni bitirebilir mi bilmiyorum ama ben delireceğim. Gittim telekom müdürlüğüne ( adamlara anlatoyorum aval aval gülüyorlar suratıma) bakın çıkardığınız cayma bedelini ödeyemem diye 900 tl çıkardılar. Neyse hattını başkasının üstüne aktarırsan bu borçtan ancak öyle kurtulursun dediler. Araştırdım bende kimse almak istemiyor niye alsın ki gider yenisini alır. Bende hattımı 6 ay için dondurdum ama hala fatura geliyor ilk ay 57 ikinci ay 69 şeklinde. ARkadaşlar araştırıyordım çıkar yol bulamadım. Lütfen bu konu hakkında bilginiz varsa bişeyler söyleyin.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Taahhüttünüz tam olarak ne zaman başladı? Modem aldınız mı? Taahhüt başlangıcından, cayma dönemine kadar sağlanan tüm indirim ve varsa modem bedelini ödeyeceksiniz.
Türk Telekom'a yazılı olarak iptal dilekçesini verin. O zaman, gerçek cayma bedelini size çıkartırlar. Ödemeniz gereken tam tutarı öğrenirsiniz. Yabancı öğrenci arkadaşınıza da durumu bildirin ve çıkacak olan borcu ortaklaşa ödeyin.

Ayrıca şu sayfaya bakın.

Melek arı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taahhüttünüz tam olarak ne zaman başladı? Modem aldınız mı? Taahhüt başlangıcından, cayma dönemine kadar sağlanan tüm indirim ve varsa modem bedelini ödeyeceksiniz.
Türk Telekom'a yazılı olarak iptal dilekçesini verin. O zaman, gerçek cayma bedelini size çıkartırlar. Ödemeniz gereken tam tutarı öğrenirsiniz. Yabancı öğrenci arkadaşınıza da durumu bildirin ve çıkacak olan borcu ortaklaşa ödeyin.

Ayrıca şu sayfaya bakın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca şu sayfaya bakın.
15 Mart'ta başladı ve modemi de aldım. Borcu ödemek istemiyorum. Arkadaşla da konuştuk anlaşamadık. Çünkü ben kendime güvenerek aldım o yarım dönem kalacaktı ve evde bana kalacaktı. Oysaki ben şu anda eve çıkmayı asla düşünmüyorum. Teşekürler cevabınız için

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Alo 175 tüketici danışma merkezini aradınız mı? Tüm ayrıntıları ile güzelce anlatınız bi alo 175'e...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 Mart'ta başladı ve modemi de aldım. Borcu ödemek istemiyorum. Arkadaşla da konuştuk anlaşamadık. Çünkü ben kendime güvenerek aldım o yarım dönem kalacaktı ve evde bana kalacaktı. Oysaki ben şu anda eve çıkmayı asla düşünmüyorum. Teşekürler cevabınız için
900 TL oldukça düşer sanırım, modemi ne kadara geliyor bilmiyorum. Muhtemelen modem parası da ödenecek ve o da sizde kalacak.
Borcu ödemeden bu işin içinden çıkışabileceğini sanmıyorum birine artık bir şekilde devir edebilirseniz anca o şekilde olur. Yukarıda nosu paylaşılan Tüketici Danışma Hattı'nı yine de arayın.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Suriyelileri kendi üstüne çatır çatır internet aboneliği alırken, almanın üzerine nasıl devredilmiyor buda ayrı bi konu