Soru türk Telekom ev interneti üzerine laptop alabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Rheiagaia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar sorum şu evin interneti türk Telekom ve biraz baktım ev interneti üzerine taksitle laptop alabiliyormuşum. yarın gidicem türk Telekoma. 2 tane sorum olucak, 1.si laptop alabilir miyim? 2. sorum, laptopu alamama gibi bı olasılık var mı? sorum biraz karışık oldu ama yardımcı olursanız sevinirim :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Faturanı düzenli ödediğin sürelerde puan kazanıyorsun. Ne kadar uzun süre düzenli ödediğine bağlı olarak alabileceğin cihaz o kadar yükselebiliyor. Yeterli puanın olduğu halde o an ödenmemiş 1 faturan olursa alamazsın, faturayı ödediğin sistemlerine düştüğü an işlemler başlatılabilir.
Ayrıca evet ev interneti üzerine taksitli cihaz alabiliyorsun. Telefon almışlığım var ama laptopta sattıklarını bilmiyordum ?

Rheiagaia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Faturanı düzenli ödediğin sürelerde puan kazanıyorsun. Ne kadar uzun süre düzenli ödediğine bağlı olarak alabileceğin cihaz o kadar yükselebiliyor. Yeterli puanın olduğu halde o an ödenmemiş 1 faturan olursa alamazsın, faturayı ödediğin sistemlerine düştüğü an işlemler başlatılabilir.
Ayrıca evet ev interneti üzerine taksitli cihaz alabiliyorsun. Telefon almışlığım var ama laptopta sattıklarını bilmiyordum ?
hocam interneti 2 senedir kullanıyoruz düzenli olarak ödüyoruz faturaları için rahat etmiyor. yaşım 15 almak istiyorum laptopu inşallah alabilirim

birkantrdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
22

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Ne puanı bu?? Öyle bir şey var mıydı TTnet'de?? ?
Ha, Kredi notu gibi bir şey galiba.. Ben de puan birikince beleş cihaz veriyorlar sandım.. ?

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
tt den bilgisayar alacağına git ikinci elden bilmem kaç katı fiyatına göre en kralından sistem topla. daha güzel olur. Ayrıca faturalar kimin adına, babanın adına ise ve ondan habersiz iş yapıyorsan yazık babana hem 15 yaşındaki birine laptop satarlar mı onu da tam bilemedim şimdi.