Türk Telekom Altyapısı Yok gerekçesi

1enjoyX+

Üyecik
Yeni Taşındığım binanın Sokağında Altyapı yok gerekçesi ile 4 aydır internet alamıyorum Aynı Arsa İçerisinde Arka binamızda Altyapı var Onlar Rahatça internet kullanabiliyorlar bize boş port yok altyapı yok gerekçe verip Sonraki aylarda tekrardan arayabilirsniz Deniliyor Bıktım artık Aylık Mobil faturam 400 TL geliyor Bunun bir çözümü falan var mı arka binamızdan altyapı çekmek gibi
 

K!RA

Asistan
Arka binandan çekemezsin maalesef yötetici kararı ve oy çokluğu ile onaylanması lazım yasal bir yöntem değil. Ayrıca bi apartman sakini benim penceremin önünden kablo geçiyor diye şikayet ederse sorun yaşarsın. Sorununun çözümü SuperBox, Turkcell ve Vodafone'da bu hizmet var araştır hangisi uygun ise onu al mobil veri ile olucak iş değil.
 

K!RA

Asistan
SuperBox almayı düşünmüyorum hem pahalı hemde Burada Çok çekiceğini düşünmüyorum
Port bekleye bilirsin ama portları Türk Telekom açar ve alt yapı olmayan binalarda port açılması çok uzun sürer 1-2 yıl kafadan çıkar. Kullandığın mobil hattın ne ?
 

K!RA

Asistan
Evde Turkcell veya Vodafone kullanan biri ile hız testi yap sonuçlar tatmin ediyor ise Superbox bakarsın. Aylık 400 lira mobil fatura ödüyorum demişsin aylık 150 gibi rakama sınırsız internetin olur.
 

1enjoyX+

Üyecik
Tamam Peki en Az Kaç olursa Superbox almalıyım sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

dowland 1.3 upload 0.3 Ping 59 Vodafone
 
Üst