Türk telekom altyapı yalanı

sizce türktelekom yalanmı atıyor

• Kullanılan toplam oy
    6

brokoli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba şu anda 8 mbitlik bir paket kullanıyorum ve bana turktelekom en fazla 4 mbit alırsınız dedi ancak türknetin sitesinden baktığımda 16 mbit çıkıyor hangisi doğru hangisi yanlış anlamadım isterseniz sizde bakın benim adresimden yoksa türktelekom bana yalanmı atıyor bunu nasıl anlarım
buyrun bakın dosyalarda var turktelekom bana 4 mbit alırsınız diyor ve bana yalanmı atıyor lütfen cevaplayın

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24.6 KB · Görüntüleme: 752
  • Ekran Al2ıntısı.PNG
    Ekran Al2ıntısı.PNG
    188.3 KB · Görüntüleme: 600

NESDelisi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Arayıp sor derim ben.

NESDelisi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Türknet'i arayıp sorunuz.

7.43

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
332
O site bölgeye göre verebileceği hızı gösteriyor. Ancak evinize gelen hattın ne kadar sağlıklı olduğu önemli. Modemde en yüksek alabileceğin hızı görebilirsin.

brokoli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O site bölgeye göre verebileceği hızı gösteriyor. Ancak evinize gelen hattın ne kadar sağlıklı olduğu önemli. Modemde en yüksek alabileceğin hızı görebilirsin.
Baktim ve 7000 8000 arasi degisiyor

AMC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
832
İnternet kullanıyorsan modem arayüzüne girip adsl hat değerlerini bulup atın anında söyliyim size alabileceğiniz hızı.

brokoli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternet kullanıyorsan modem arayüzüne girip adsl hat değerlerini bulup atın anında söyliyim size alabileceğiniz hızı.
Birde şu dsl modulasyon türü adsl2+ dan kendi kendine değişiyor o nedir acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180104-232041.png
    Screenshot_20180104-232041.png
    172.9 KB · Görüntüleme: 699

AMC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
832
Birde şu dsl modulasyon türü adsl2+ dan kendi kendine değişiyor o nedir acaba

Hat değerlerin çok kötü bölgedeki altyapıda veya iç tesisatında problem olabilir arıza kaydı bıraktırın bi kontrol etsin tesisatları.

fragger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar Turk.net, TurkTelekom'un alt yapısı kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanıyor ve bundan dolayı AKN'yi kaldırdı. Kendi altyapısı olduğu için paket içeriği daha yüksek ve altyapı durumu yalan değil. Turk.Net'in alt yapısı hakkında tüm detaylı bilgileri aşağıdaki haberimizden edinebilirsiniz.

TurkNet AKN'yi kaldırdı! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

brokoli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hat değerlerin çok kötü bölgedeki altyapıda veya iç tesisatında problem olabilir arıza kaydı bıraktırın bi kontrol etsin tesisatları.
ne kötü acaba bu normal değilmi neyi normal değil acaba

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar Turk.net, TurkTelekom'un alt yapısı kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanıyor ve bundan dolayı AKN'yi kaldırdı. Kendi altyapısı olduğu için paket içeriği daha yüksek ve altyapı durumu yalan değil. Turk.Net'in alt yapısı hakkında tüm detaylı bilgileri aşağıdaki haberimizden edinebilirsiniz.

peki istesem türk telekom benit ürknetin altyapısına geçirebilirmi ben yeniden türktelekoma faturamı ödesem olurmu tahhahütlüyümde

Son düzenleme:

fragger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061

peki istesem türk telekom benit ürknetin altyapısına geçirebilirmi ben yeniden türktelekoma faturamı ödesem olurmu tahhahütlüyümde

TurkTelekom bu işlemi yapmayacaktır, TurkNet'e geçiş yapmanız gerekiyor. TurkTelekomda Taahhütünüz varsa eğer bittikten sonra TurkNet'e geçişinizi yapabilirsiniz.

brokoli22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

TurkTelekom bu işlemi yapmayacaktır, TurkNet'e geçiş yapmanız gerekiyor. TurkTelekomda Taahhütünüz varsa eğer bittikten sonra TurkNet'e geçişinizi yapabilirsiniz.
neden yapmıyor taleb etsemde beni onların portuna almıyor

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
peki istesem türk telekom benit ürknetin altyapısına g
neden yapmıyor taleb etsemde beni onların portuna almıyor

Sonuçta farklı markanın alt yapısına geçmek istiyorsun bunun için alt yapısına geçmek istediğin markayla görüşmen gerekir.

Empati yapalım, bir müşteriden para kazanıyorsun, fakat müşteri artık senin alt yapını değil benim alt yapımı kullanmak istiyor. Müşteriyi benim alt yapıma geçirirsen normalde %100 kâr ederken, geçirdikten sonra %50 kâr edeceksin. Sence mantıklı mı? Cevabını vereyim değil. Bundan dolayı TurkNET'in alt yapısına geçmek için TurkNET'le görüşmen gerekiyor.

AMC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
832
Türknete geçsende değişen birşey olmayacak türknetin altyapısı dediğiniz şey santralde olan bi olay kablolar vs gene telekoma ait.

Santrale uzaksın yapıcak birşey yok hocam.

Son düzenleme: