Turk telekom 24 mbit internet upload.

Ali Utku U

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Turk telekom 24 mbit hipernet internet'te upload hız kaç?
Anlık olarak bu şekilde
Screenshot_2020-06-10-23-57-05-313_com.android.chrome.jpg

Akkara

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,344
24 Mbps'ye kadar internet paketinde 3 Mbps'ye kadar upload (yükleme) hızı var. Koronavirüs salgını nedeniyle Türk Telekom yükleme hızlarını 2 katına çıkarmıştı. 1 Hazirana kadar geçerli olacağı duyurulan 2 kat hızlı upload uygulaması hâlâ değişmemiş olsa da ilerleyen zamanda eski hıza düşürülür mü düşürülmez mi, bu konuda bir bilgi şimdilik yok.

selowins33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar,

Büyük bir proje için node olma şansı yakaladım, fakat bu proje için çok iyi donanımlı bir bilgisayar (yaklaşık 20.000 TL) ve 100mb download /upload kesintisiz hıza erişmem gerekli.

Download konusunda sıkıntı yok fakat Türkiye de sınırsız kotasız 100mb upload veren sağlayıcı bulamıyorum, Bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda bilgili arkadaşların yardımına gerçekten ihtiyacım var. 15 gün içinde bu sorunu çözmem gerek, gerekirse aylık 500-1000 TL ödemeye razıyım.

Şu an Turkcell superonline Powerbox gibi en yüksek hızlı olduğu söylenenler bile veremiyor maalesef. Baz istasyonuna yakınlık falan istiyor ve en fazla 20mb upload veriyor.

Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Selam ve saygılar.

Enjoygame34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Arkadaşlar,

Büyük bir proje için node olma şansı yakaladım, fakat bu proje için çok iyi donanımlı bir bilgisayar (yaklaşık 20.000 TL) ve 100mb download /upload kesintisiz hıza erişmem gerekli.

Download konusunda sıkıntı yok fakat Türkiye de sınırsız kotasız 100mb upload veren sağlayıcı bulamıyorum, Bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda bilgili arkadaşların yardımına gerçekten ihtiyacım var. 15 gün içinde bu sorunu çözmem gerek, gerekirse aylık 500-1000 TL ödemeye razıyım.

Şu an Turkcell superonline Powerbox gibi en yüksek hızlı olduğu söylenenler bile veremiyor maalesef. Baz istasyonuna yakınlık falan istiyor ve en fazla 20mb upload veriyor.

Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Selam ve saygılar.
Bazen keşke nasanın interneti olmasını ister insan