Haber Türk SİHA'ları Financial Timesda

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Böyle güzel gelişmeler oldukça seviniyorum ve gurur duyuyorum. Her şey ülkemiz, Devletimiz ve milletimiz adına hep daha iyi olsun inşallah.
Ayrıca sevgili forumdaşlar konu siyasete kaymadan ve birbirimize olan üsluplara dikkat ederekten yorum yazalım. Hepinize sevgiler ve saygılar, iyi forumlar diliyorum.
 
Son düzenleme:

Constantin87

Profesör
Sihalar için Kanada engelleme yaptı,
F35 ler için Amerika engelleme yaptı,
Altay Tankı motorları için Almanya engelleme yaptı,

Ülkeyi yönetemezseniz elalemin elinde oyuncak edersiniz aynı Osmanlının son dönemlerinde olduğu gibi her koldan kıskaca alırlar Suriye, Libya, Yunanistan, Ermenistan aynı hataları tekrar tekrar yapmanın ülkemize hiçbir faydası yok.

Atatürk "Yurtta Sulh Cihanda Sulh" diye boşuna dememiş.
Atalarımızın da dediği gibi "Rüzgar eken fırtına biçer."
Bence çok yanlış düşünüyorsunuz elbette savaş en son düşünülmesi gerekendir. ''Yurtta sulh cihanda sulh'' sonuna kadar desteklerim. Ama bulunmuş olduğumuz konum maalesef bir İsviçre olmamıza engel bundan dolayı tüm silah sistemlerinde tam bağımsızlık en büyük hedefimiz olmalı. Bana göre iktidar partisinin en iyi olduğu konu savunma sanayidir başka da yok zaten.
 

Anivia

Asistan
Ülkenizin bu yöndeki gelişmeleri takdiri hak ediyor fakat bazı zihniyeti kıt ger*zekalı olan insanlar ülkeyi güllük gülistanlık sanıyor enflasyon olmuş tavan işsizler ordusu kurulmuş bir alışverişe 500 lira giderken sizin hala böyle davranmanız beni üzüyor
 
Son düzenleme:

SOLTER

Doçent

Ekli dosyalar

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    16.7 KB · Görüntüleme: 11
Üst