Haber Türk Oyunları

Bu konuyu okuyanlar

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
TÜRK OYUNLARI
Neden kötü ve ne amaçla yapılıyor?
Günümüzün popüler olan oyunları başlıca;
ZULA
RİSE UP
VE DAHA FAZLASI
Şu anlık bildiklerim bu kadar yorumlara yazabilirsiniz ?
ZULA gibi oyunlar Türk oyun dünyasını p2w yapmaktadır.Amaçları para kazanmaktır ama aksine RİSE UP gibi oyunlar Türk oyun dünyasına güzel oyun olarak bir + ekler.
Sizlerin Düşünceleriniz neler?

Reaksiyon puanı
686
Zula'yı 2018-2020 arasında oynadım ve hiç para yatırmadım. Şu an mükemmel denebilecek bir hesabım var. Ama paranız var ise benim 2 senede yaptığım hesabı siz 1 ay da yapabilirsiniz. İşte böyle bir oyun ??

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Zula'yı 2018-2020 arasında oynadım ve hiç para yatırmadım. Şu an mükemmel denebilecek bir hesabım var. Ama paranız var ise benim 2 senede yaptığım hesabı siz 1 ay da yapabilirsiniz. İşte böyle bir oyun ??
ben 8 ayda bütün herşeyi +7 yani max yaptım ve 13 tane sınırısızımvar 20küsürde elit kartım :)

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Mount And Blade Türklerin yapmış olduğu dünya çağında bir oyun. Bu tarz oyunlar çoğalmalı. Bence futbol altyapısıyla aynı mantık. Çocukluktan yetiştirilip zamanı gelince piyasaya sürülmeli.

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Mount And Blade Türklerin yapmış olduğu dünya çağında bir oyun. Bu tarz oyunlar çoğalmalı. Bence futbol altyapısıyla aynı mantık. Çocukluktan yetiştirilip zamanı gelince piyasaya sürülmeli.
Cevabınız için teşekkürler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsi düşüncem daha yolun başındayız.
Yolun başı olduğunu düşünmüyorum şahsen 2000 li yıllarda başlamışız neredeyse 16 gibi yıllar geçsede bir sonuç yok offine iyi yapabilsek online da pek iyi değiliz ve ZULA çok duyar kasıyor

ben 8 ayda bütün herşeyi +7 yani max yaptım ve 13 tane sınırısızımvar 20küsürde elit kartım :)
Olabilir ama reklamları ve kasaları dahil farklı ülkelerde farklı milliyetçiliği yapıyor ama siz oynayabilirsiniz ona karışmam

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
knkm zulanın dediğim gibi adı çıkmış oysa ben para yatırmadan birçok şeyler yapabiliyorsun
Kaç yıl oynadın ve günde kaç saat oynadın
Birinin 4 yıl çaba harcayarak geldiği yere para yatırarak 10 dk da geldiyse bu P2W dir

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Wolfteam vardı bir ara oda öyle para göz oyundu. Zula da öyle. Oyun tamamen paraya dayalı.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
8ay oynadım

evet!!
Günde kaç saat oynadın
Bak ben 2017 de başlamıştım oyuna günlük ciddi bir zaman harcaman lazım güzel eşyalar almak istiyorsan
Benim hesap iyi ama para yatırdım ben yaptırmadım değil iyi bir teklif yaptı bende yatırdım
Zula güzel oyun ama baya baya P2W

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Günde kaç saat oynadın
Bak ben 2017 de başlamıştım oyuna günlük ciddi bir zaman harcaman lazım güzel eşyalar almak istiyorsan
Benim hesap iyi ama para yatırdım ben yaptırmadım değil iyi bir teklif yaptı bende yatırdım
Zula güzel oyun ama baya baya P2W
günde 2 saat fln

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hem para yatırmadim diyorsun hem uzun süre de oynamamissin 8 ay oynamışsin ve günde 2 saat
Ben bundan şunu anlarım girdigin maçların %90 95 inde 1. Olmuşsun
Açtığın kasalardan sürekli iyi şeyler çıkmış
Ben de 4 yıllık oyuncuyum +7 silahım yok

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
günde 2 saat fln
Atma be yemem knk 3 yıl oynadım 1 sınırsız oldu ama o da çöptü +3 üm hiç olmadı hergün 6 saat oynayıp her gün 100+ fazla para yatırrırsan o kadara gelirsin ben zulaya 500 TL yatırdım +4 e kadar silahım oldu yatırmadım +1 e kadar

Yani şöyle oluyor tembel çocuğa o akıllı demek gibi bir şey

Ama sabotaj o kadar değildi ama yine p2w oranı vardı

Ve hep cs go tarzı yapıyoruz

Daha çok hikaye oyunları yapmamız lazım

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Hem para yatırmadim diyorsun hem uzun süre de oynamamissin 8 ay oynamışsin ve günde 2 saat
Ben bundan şunu anlarım girdigin maçların %90 95 inde 1. Olmuşsun
Açtığın kasalardan sürekli iyi şeyler çıkmış
Ben de 4 yıllık oyuncuyum +7 silahım yok
doğru bildin bi sunucu bagı bulmuştum o sunucu yavaş çalışıyordu diğer sunculara göre ve 1 kasa açıyorsan baglı olduğu için anki 3 kasa açmışsın gibi güzel şeyler veriyordu

Atma be yemem knk 3 yıl oynadım 1 sınırsız oldu ama o da çöptü +3 üm hiç olmadı hergün 6 saat oynayıp her gün 100+ fazla para yatırrırsan o kadara gelirsin ben zulaya 500 TL yatırdım +4 e kadar silahım oldu yatırmadım +1 e kadar

Yani şöyle oluyor tembel çocuğa o akıllı demek gibi bir şey

Ama sabotaj o kadar değildi ama yine p2w oranı vardı

Ve hep cs go tarzı yapıyoruz

Daha çok hikaye oyunları yapmamız lazım
knks şans işi ben mesela bütün +7lerimi neredeyse %25 ihtimalle geçirdim ve + basmak için çok araştırdım

1,5 2 satt sonra hesabıma gircem size ss yada foto atarım

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Ve o ss için daha çok oynamaya veya para bulup atmaya başlar...
SON

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Yolun başı olduğunu düşünmüyorum şahsen 2000 li yıllarda başlamışız neredeyse 16 gibi yıllar geçsede bir sonuç yok offine iyi yapabilsek online da pek iyi değiliz ve ZULA çok duyar kasıyor
Bu dediğine katılıyorum ama iyi oyunlarımızda var aslında.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
TÜRK OYUNLARI
Neden kötü ve ne amaçla yapılıyor?
Günümüzün popüler olan oyunları başlıca;
ZULA
RİSE UP
VE DAHA FAZLASI
Şu anlık bildiklerim bu kadar yorumlara yazabilirsiniz ?
ZULA gibi oyunlar Türk oyun dünyasını p2w yapmaktadır.Amaçları para kazanmaktır ama aksine RİSE UP gibi oyunlar Türk oyun dünyasına güzel oyun olarak bir + ekler.
Sizlerin Düşünceleriniz neler?
Zula yaş kitlesi düşük bir oyun.Kendi kendisini mahvetti dünya genelinde oynanan bi oyun olabilirdi.