Türk Obası Tarayıcı Oyunu

Oyunumuzu Beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 2 66.7%
  • Hayır

Kullanılan: 1 33.3%
  • Geliştirilmesi Gerek

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

deleteduserpls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunumuzun amacı tarihi bilgiler eşliğinde sizleri eğlendirirken bir yandan da (Az da olsa) para kazanmanızı sağlamaktır . Bugüne kadar gördüğünüz , bildiğiniz , duyduğunuz bütün oyun sistemlerini unutun . Türk obası tamamen sizin kazanmanıza yönelik bir sistemdir , her kanaldan bizler ile iletişime geçip oyunu nasıl daha keyifli ve kazançlı hale getirebileceğimizi bizlere anlatabilirsiniz .

Oyuna kayıt olmak için tıklayın
Sisteme kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesap bilgilerinizi görüntülemek için hesabım sayfasını ziyaret ediniz . Not : Hesabım sayfasına ulaşmak için menü de ki savaşçı adınızın yazılı olduğu kısma tıklamanız yeterlidir .
1048f41065.png

Hesap ayarlarınızı değiştirmek için ise "hesap" menüsü altında bulunan "hesap ayarları" sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir . Unutmadan , savaşçı adınızı ilk kez değiştirmek ücretsizdir . Sonraki değişimler için yöneticiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir .
Sıralama menüsünden ise diğer oyuncuların profillerine bakabilir , kendi sıranızı görebilirsiniz . Ayrıca her hafta pazar günü saat 21.00 da biten turnuva da ilk 3'e girerek ödül kazanabilisiniz .
Oba da ise şu anlık meyve satabilir , bu satıştan "kümüş" kazanabilirsiniz . Kümüşler ile de isterseniz eğitim yapıp savaşçınızı güçlendirebilir , isterseniz meyvelerinizi saklamak için depo alanı satın alabilir , isterseniz de gerçek tl'ye çevirebilirsiniz .
4ee8e6270c.png

Şehir kısmımızda ise ilk sırada "eğitim" bölümü yer almaktadır . Burada Savaşçıınızı güçlendirmek için eğitim yapabilirsiniz .
Not : Eğitimi şu anlık yapmanıza gerek yoktur .Savaş bölümü çok kısa süre içerisinde aktif olacaktır .
Şehir menümüzün ikinci kısmında ise "Ağaç satın alma" vardır . Burada biriktirdiğiniz kümüşler ile kendinize yeni ağaçlar alarak meyve üretim hızınızı hızlandırabilir ve daha hızlı kümüş kazanabilirsiniz .
c6a263f367.png

Şehir menümüzün üçüncü binası ise "borsa" dır . Borsa da şu anlık sadece gümüş / tl çevirmeleri yapılmaktadır . Alpha versiyonu ile TL ile meyve satın alabileceksiniz .
Şehir menümüzün şu anlık son kısmı ise "banka" dır . Banka da paranız 10 TL'nin üzerinde ise para çekim talebi oluşturabilir ve en geç 24 saat içinde paranızı papara hesabınıza çekebilirsiniz . İşlemlerde herhangi bir işlem ücreti kesilmemektedir .
05e44763bf.png

ÇOK YAKINDA ÇIKACAK OLAN ALPHA VERSİYONUMUZ İLE DEAKTİF OLAN BİR ÇOK SAYFAYI AKTİF HALE GETİRECEĞİZ . SİSTEMDE GÖRDÜĞÜNÜZ HATALARI BİZE BİLDİRMENİZ , İSTEK , ÖNERİ YA DA ŞİKAYETLER İÇİN OYUN İÇİ MESAJLAŞMAYI KULLANARAK ADMİNE MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ .

BOL KAZANÇLAR DİLERİZ , TÜRK OBASI YÖNETİMİ