Turk.net'ten İndirimli İnternet Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
TurkNet, tüm kullanıcılarına ayda yalnızca 9,99 TL ödeyerek internete bağlanma fırsatı veriyor! Diğer ayrıntılar burada.

Yüksek kaliteli ve hızlı internet erişimini kendi omurgası üzerinden sunan TurkNet, tüm kullanıcılarına ayda yalnızca 9,99 TL ödeyerek internete bağlanma fırsatı veriyor! Aktivasyon ve kurulumun ücretsiz olduğu ve farklı modem seçenekleri sunan bu kampanya, 2 ve 4 megabit hızındaki limitsiz paketlerde 24 ay boyunca indirim de sağlıyor!

Kullanıcılarının yüksek hızlı internet erişimine en ekonomik fiyatlarla sahip olmalarını sağlayan TurkNet, 9,99 TL'lik kampanyası kapsamında kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Modemli ve modemsiz olmak üzere farklı fiyat seçenekleri sağlayan kampanya kapsamında TurkNet, aktivasyon ve kurulum hizmetlerini de ücretsiz olarak veriyor.

1 MB 4 GB limitli paketi seçen TurkNet aboneleri, internet erişimine 3 ay boyunca yalnızca 9,99 TL ödüyor. Kullanıcıların bunlara ek olarak bir de kablolu modem sahibi olmak istemeleri halinde 9,99 TL'lik bu özel fiyat ilk 2 ay, kablosuz modem tercih edilirse de 1 ay boyunca geçerli oluyor.

TurkNet, 2 ve 4 MB hızındaki limitsiz paketlerden yararlanmak isteyen kullanıcılarına ise 2 yıl boyunca interneti indirimli kullanma olanağı tanıyor.

:: İnternet sağlayıcınızı değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Turk.net ADSL
SDN - http://shiftdelete.net

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
3 ay dam sonraki ödemeler ve hız asıl acaba??

Kopmalar felan

kullannan var mı?

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu yeni birşey değil :) 3-4 aydır geçerli bu kampanya turk.net de.
Yani benim gördüğüm 3-4 ay. Belki daha öncedende vardı.

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Onu bunu bırak nereye bakarsan bak abonelik bittikten sonra 49 TL. Ben kendi omurgası olayına da inanmıyorum. Kendi Omurgasından hizmet veren bir şirket mutlaka farklı bir fiyatlandırma yapabilir. Bakın enine sonuna kampanya bitince en düşük limitsiz tarife 49 TL.
Halkı kandırmayııııınnnn.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
10-16-20-32 veya 100Mbps hızlarını kullananlar var mı? Gerçekten bu hızları verebiliyorlar mı o önemli.

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Yap sınırsızı 30 tl (süresiz) Türkiye'de geçmeyen kalmaz..

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar memlekette ttnet var üniversitedeki evimde biri net var. biri bir modem verdi modemde yok yok ayrıyaten bi kere kesilsin be kardeşim biri hiç kesilmiyor bi kere binanın telefon kutusuyla oynamışlar internet kesildi arıza kaydı açtırdım sabahleyin telekomdan adam geldi yaptı hemen(biride oluyor bu).Biriye mail attım bir gün kullanamadım diye hemen faturamdan düştüler o günün ücetini şimdi memleketteyim biraz internete yüklensem kopuyor ttneti arıyorum bi saate bi kadın çıkıyor spirinterı takın sökün diyor lan gerizekalı ben 2 senedir ne spirintirlarla uraştım olmuyor işte aç arıza kaydı kesiliyor diyom açamayız beyfendi diyor.Babamada anlattım kafama yattı dedi o da memleketteki eve biri bağlatacak.arkadaşlar ikiside aynı altyapıdan ne fark eder diyorsanız inanın çok fark ediyor bizzat yaşayıp anladım

resimadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsi aynı, maksat müşteri bağlamak daha ucuzu çıkarsa bırakıp gidemesin kimse

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Benim nisanda ttnet'te 2 yılım doluyor....taahhüt olmayan tek firma Biri....Şu Turkcell'in çok hızlı interneti bizim buralara gelene kadar Biri ile idare ederim. TTnet beni daha çooook bekler...işim gücüm yok 2 yıl sana bağlı kalacam...alırsın.....hele 3G gelsin görürüm o zaman...

perganon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Turk.net'in şu andaki tek avantajı 1Mbit 49 TL'ye TTNET'de olan sınırsız bağlantı seçeneğinin Turk.net'te 2Mbit Sınırsız 55 TL olmasıdır. 2 Yıl imza atacak arkadaşlar buyurabilir. Yok çok gereksiz diyen kendi netinde kalsın :) Bana 55 TL cok gelir ayda eve gereksiz gez dolaş için kullanıyorum neti bize gereksiz ama iş yerinde olabilir...

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
kablonet'te 1Mb sınırsız 39 TL.Hizmet varsa neden 10 TL fazla vereyimki. Yılda 120 TL ediyor(60$) . O parayı donanım bütçesine eklerim. HDD,Ram, CPU veya anakart. artık hangisi olursa..

aslında kendi omurgana sahipsen fiyatları düşür sürümden kazan. Zaten TTNet insanları iyice bunalmış. Şu Quik net gelse de 49 TL olan TTnet'in 1Mb sınırsızı yerine 5 Mb sınırsız kullansak. Ayrıca 1Mbit sınırsız da 29 TL..