Turk.net kalitesi?

Bu konuyu okuyanlar

saykopos-__-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yeni eve taşınacağım ama hangi internet servis sağlayıcıyı kullansam bilemedim. Şimdiki evimde türk telekom var ve ADSL 16-1. Yeni taşınacağım evde kablonet'in fiberi ve turknet'in 35-3 veya 50-4 ü var. Türknet düşündüm ama güvenemiyorum. Sadece ön başvuru doldurup altyapıyı öğrendim ve "siz imza atana kadar işlem yapılmayacak" dediler ve ertesi gün internetim kesildi. Birkaç gün sonra türk telekomdan geldiler ve bir baktık türknet kendine bağlamış bizim haberimiz yok. Kablonette ise akıllı sınırsız diye birşey varmış ve onun 100'e 5 fiyatı turknet ile aynı. Saat 19:00 ile 24:00 arası 50 ye düşüyor anladığım kadarıyla. Bu ikisi olmazsa son çare turkcell'e geçeceğim.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
46F758A1-FB2E-4BFA-98CE-77C5BA868FC4.jpeg

Türk.net'i bir deneyin derim.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Böyle iyi gözüküyor zaten de ben oyunlardaki ping olayına takmış durumdayım hatta sadece pubg'deki ping önemli benim için.
Ben çok nadir ping problemi yaşıyorum hocam, o da ancak ağda haddinden fazla cihaz bağlı olduğunda, yüksek kaliteli video izlendiğinde, download yapıldığında vs. onun dışında normal zamanda ping sorunu yaşadığımı hatırlamıyorum.