Türk Legue Of Legends Oyucuları

Bu konuyu okuyanlar

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Asla hiçbir oyunda küfür etmedim.Hiçbir oyunda feedlemedim ama son 5 senedir toplamda 5 kere filan oyunlardan çıkmışlığım var.Küfürleri kaldıramayınca ve ağlamaya başlayınca.Türk oyunculardan açıkça nefret ederim.Hepsinden
oynadığım yıllar içinde asla küfür edilmeyen bir oyun görmedim.Unutamayacağım bir sözü var annemin.Bir erkek çok küfür ediyorsa cinsel organında veya işlevinde bir eksiklik vardır diye.Yani bu açığı küfürle kapatmaya çalışırlar.Bu konuda bayağı okudum ve doğru çıktı.Neyse siz devam edin küfüre.Bu oyuncuları ifşa ediyorum.Hepsi küfür etti ve kasten oyunumu bozdu.
a1.jpg

Rakip takımdan yine yedik küfür.Neyse uzun sürmedi allahtan.
a2.jpg

Yemediğim küfür kalmadı yine.Ciddi anlamda banlanmaları gerekirdi.
a3.jpg

Master bizm takımdaki rakip takım kendisine rüşvet önerince oynamayı bıraktı ki 12 kili ona bırakmıştım.Oyun direk wintrade.
Kasten rakibe baron bırakıp kaybederken bekledi.Yani bildiğiniz bekledi rakip oyunu bitirsin diye afk kalmadan.Banlarnırmı?
Kesinlikle hayır.Küfürler?OO bir sürü.
a4.jpg

Bu oyudaki 9 oyuncuyada yalvardım küfür etmesinler diye birbirlerine ve bana.Akla hayale sığmayan küfürler edildi.
Oyunu kaybetmemiz gayet narmal.Bizim orman zaten kasten feedlediğini yazdı.Ceza alırmı?Asla.
a5.jpg

Benim demir liginden olduğum düşünülürse ve bunalrın hepsinin benden yüksek liglerde ve küfürleri düşünürsek.Şaka gibi değilmi?
a6.jpg

Bu oyunda rakip master yarım milyon ustalık puanlı.Kasten feedliyeciğini yazıp feedledi.Küfürleri saymıyorum.Yılalrca oyunda kalıcaktır.

• Beğen
Reactions: bwr

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
LoL oyununu sırf bu yüzden oynamadım. O 'O' harfi ile başlayan kelimeyi bana karşı sarf etmesinler diye. Ancak hep merak ettim ama küfür yemek istemeyeceğim, + kanser kitlesinden dolayı da oynamak istemedim.