TurboX rezaleti

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Geçen sahibinden de gezerken bir sistem gördüm sistem de oyuncu PC diyordu ve içinde İ5 2400 ve GTX 1050 Tİ vardı. Bunlar nasıl hayvan insanlar değeri maksimum 2300 TL olan sistemleri sattıkları sisteme bak! bunlar gibi bilgisayardan anlamayan insanlara İ5 diyerek satan insanlara idam gelse az olmaz! Birde en uygun fiyat yazmışlar çıldırıcam!

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
TurboX sistemi nerden aldın? Umarım deneme için vermişlerdir.
Eski gitarımı takasla aldım, adam teklif edince tamam dedim (yanında iPhone 7 Plus’ta aldım, normalde benim sadece o telefon icin üste para vermem gerekirdi fakat hem telefon hem bilgisayar aldım, her ikiside şimdilik temiz duruyor).

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Eski gitarımı takasla aldım, adam teklif edince tamam dedim (yanında iPhone 7 Plus’ta aldım, normalde benim sadece o telefon icin üste para vermem gerekirdi fakat hem telefon hem bilgisayar aldım, her ikiside şimdilik temiz duruyor).
iyiymiş. :) Yinede TurboX çok fahiş fiyatlar'a bilmeyen insaları kazıklıyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Öyle deme! içinde İmtel Kor İ7 var!
Aslında benim çıkış noktam olacak yazın o bilgisayar sanırım, tamamen keyfi bir projem var ve bu proje icin bu bilgisayar bana çok iyi iki şey sunuyor:
USB Wi-Fi adaptörü (en fazla 20 TL diyebilirsin fakat bunun çekim kuvveti fena degil ve beni ilgilendiren kısmı var, yanı OS X destekliyor, üzerine Turbox yazmışlar fakat Ralink’in bir ürünü)
2. El fiyatı: Ortalama 500 TL’ye satsam ucuz bir NVME alabilirim ve bu yapacağım proje icin (proje ise elinde yatan T3620’yi güçlendirip+OS X kurup rende gibi olan Mac’in bir önceki nesli ile aralarında ne kadar fark olacak diye test yapmak, eğer iyi bir sonuç alırsam bilgisayarın Post ekranında oynama yapıp+2010 Maç Pro kasasında oynama yaparak fake Mac yapmayı deneyeceğim, arkadaşımlada anlaştım 4 GB RX 570’i 650’ye alacağım, ondan dolayı SSD’nin bedavaya gelmesi iyi oldu)

Bu bilgisayar hakkındaki düşüncelerimi yazacağım biraz kullanayım da (ilk olarak baktığımda işlemci PGA 988 ve bu mobil platform olup benim Laptop ile aynı platform, laptopumun eski işlemcisi de bunun üzerindeki 540M’den daha güçlü, onu takabilirim belki ilerleyen günlerde).

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
DDR3 sistem bir de o fiyata mı satıyorlar. Harbi neyse.. :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Aslında piyasa serbest. Sende topla-sat kazan fikri var ortada.