Tunick 600 kişiyi soydu!

patrick

Profesör
Onursal Üye
patick değil, doğru yazdım Tunick...

abi bu yabancılar herşeye soyunuyor. küresel ısınmayı protesto etmek için soyunduklarını öğrendim. soyunmak için bahane arıyor olmasınlar sakın. napacaz bunları :)

Jerusalem

Profesör
Ya işte insanın, yediği önünde yemediği arkasında olunca. Tek derdi bu haftasonu n'apsamda günümü renklendirsem olunca, bu tip şeyler normal tabi !

patrick

Profesör
Onursal Üye
ben olucam orda ne sanat olur ha :* ahahahahhaaa bi de emu bi de troy ahhahahahahaa

tugbagaleri

Profesör
Olmadı kardeşim hem pretesto olayına gırıp mıllettı cıscıplak allahın dagına cıkarmıssın hemde kendın soyunmamıssın olmadı bak gelmım o tepeye alırım senı assagıya cabuk soyun bakım ....

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
istanbulda boğaz köprüsünün üstünde böyle bir eylem yapalım deseniz, çok etkili olur bence ? katılımcı ve izleyici rekoru kırılır :D millet soyunan kadınlara bakmak için hucum eder, bide utanmadan tüm ailesiyle gelenlerde olacaktır tabi (her yere ailesiyle giden tipler için dedim) ;D
ondan sonra tüm paparazı orda olur efendim ünlü sanatcı falancı eyleme katıldı selülitleri saklayamadı :S

patrick

Profesör
Onursal Üye
magazi güzellerini yada o kategoride bi vücuda rastlamadım hiç :)

sanırım teklif gelmişse de onlar; "biz zaten her zaman soyunuyoruz" diyip bi esprisi olmadığını dile getirmişlerdir :)

Jerusalem

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Olmadı kardeşim hem pretesto olayına gırıp mıllettı cıscıplak allahın dagına cıkarmıssın hemde kendın soyunmamıssın olmadı bak gelmım o tepeye alırım senı assagıya cabuk soyun bakım ....

:)