Öneri Tüm Fiyat Segmentlerine Göre Telefon Önerileri

Konuyu faydalı buluyor musunuz?

• Hayır (Nedenini yorum olarak belirtebilirsiniz.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Doğan baş

Öğrenci
Abii rahatsız ediyorum ama kusura bakma
Dediğim gibi hat açılana kadar kütü da kalcam demiştim ve kapatirsam ne olur felan dedim sende bir şey olmaz daha iyi sarj gitmez dedin bende kapattım aradan 15,16 saat sonra telefonu açıyım dedim %1 artmis neden böyle bir şey oldu
Sarj 53 du 54 olmuş
not: adım gibi emindim 53 oldugundan

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Abii rahatsız ediyorum ama kusura bakma
Dediğim gibi hat açılana kadar kütü da kalcam demiştim ve kapatirsam ne olur felan dedim sende bir şey olmaz daha iyi sarj gitmez dedin bende kapattım aradan 15,16 saat sonra telefonu açıyım dedim %1 artmis neden böyle bir şey oldu
Sarj 53 du 54 olmuş
not: adım gibi emindim 53 oldugundan
Bilimiyorum neden olmuş olabilir. Azalanı gördüm ama artanı ilk defa duyuyorum :)

brkyuzxn52

Öğrenci
4000 TL'ye en iyisi mi note 10 lite gibi duruyor.Ama 1500 daha verip SE 128gb almak da aklımdan geçmiyor değil ya.SE 2020 iphone 6dan büyük mü ekranı

Hayır yaşamaz en az 3-4 yıl sıkıntısız götürür.
Tamam yaşamaz :sweatsmile:

Xiaomi fanları Redmi 5 serisi için aynısını söyledi şu an bakın , buram buram kasıyor.
Mi Note 3 için söylendi , şu an ilk günkü performansı ile çalışmıyor.

Android tamam eskisi gibi değil ama gelip orta segment Xiaomi telefonları sanki dünyanın en iyisiymiş gibi övmeyin. Arkadaş Mi 8 Mi 9 demiyor. Amiral gemisi segment 3 4 yıl götürür. Orta segment 3-4 yıl sıkıntısız götürür demek ya bilgi eksikliğidir ya da düpedüz fanboyluktur.

Xiaomi fanları Redmi 5 serisi için aynısını söyledi şu an bakın , buram buram kasıyor.

Android tamam eskisi gibi değil ama gelip orta segment Xiaomi telefonları sanki dünyanın en iyisiymiş gibi övmeyin. Arkadaş Mi 8 Mi 9 demiyor. Amiral gemisi segment 3 4 yıl götürür. Orta segment 3-4 yıl sıkıntısız götürür demek ya bilgi eksikliğidir ya da düpedüz fanboyluktur.
Dediklerinde haklısın.Xiaomilerde yazılım olayı çok iyi değil.Mi 10 lite a 4 yıl performans konusunda sorun çıkarmaz yazdım ama emin degildim.Yazdığıma birazda pişman oldum.

Y.Emre41

Doçent
Derdi yüksek grafikli üst seviye oyunlari oynamak olmayana 2200 TL ye GM 20 pro alınır bir telefon ve aldım da. Oppo A91 de kullanılan Helio P70, 6 gb Ram, 128 gb Rom yeterli bir donanım. Güncellemeyi çok kafaya takmayana iyi bir telefon

Cvnmrt

Profesör

Snapdragon 765G'li bir cihaz 2-2,5 yıl sonra kasıyorsa biz bir şey bilmiyoruz o zaman