Tüm dünyada en çok satan akıllı telefonlar belli oldu!

• Konuyu başlatan Mert Can Aka
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
962
Bu galaxy a12 nin olayı nedir cidden anlamış değilim.Türk telekoma gidiyorsun güya kampanya ama 4000 liraya geliyor.Normal telefoncuların hepsinde var hem yurtdışı hem orjinali.Reklamlarda çıkıyor.Letgoda öyle.Fiyatı özelliklerine göre zerre haketmeyen bir cihaz.
Yani sanki yanlışlıkla 100 milyon fazla stok üretilmiş gibi saçma bir durum var.

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Bu galaxy a12 nin olayı nedir cidden anlamış değilim.Türk telekoma gidiyorsun güya kampanya ama 4000 liraya geliyor.Normal telefoncuların hepsinde var hem yurtdışı hem orjinali.Reklamlarda çıkıyor.Letgoda öyle.Fiyatı özelliklerine göre zerre haketmeyen bir cihaz.
Yani sanki yanlışlıkla 100 milyon fazla stok üretilmiş gibi saçma bir durum var.
ekim ayında 2800 liraya samsung a12 aldık. redmi note 8den geciyordum normalde böyle bir seçim yapmazdım ama annem illede ucuz birşey almış olalım diye bunu tercih etti. plastik kasa, dokusu cok kötü. arayüz desen cok eski duruyor bence beğenmiyorum samsung arayüzünü. kasmalar donmalar oluyor telefonda. kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra annaneme verdim telefonu. redmi note 8'e geri döndüm