Tüm Detayları İle Thunderbird Rehberi

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
E-Postalarınızı görüntülemek için servis sağlayıcınızın Web tabanlı arayüzünü kullanıyorsanız gelin bugün bir değişiklik yapın. Sizler için Thunderbird'ün en güncel sürümün tüm detayları ile inceledik.

Mozilla Vakfı tarafından dağıtılan açık kaynak kodlu e-posta ve RSS istemcisi olan Thunderbird, alanındaki en başarılı uygulamalardan bir tanesi. Bu son derece kullanışlı uygulama, kullanıcısına bambaşka bir e-posta deneyimi vaat ediyor. Geliştirilmiş kısayolları, yönetim özellikleri ve görüntüleme seçenekleri ile e-postalara farklı bir anlayış getiriyor Thunderbird. Dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve Thunderbird'ün ayrıntılarına görseller eşliğinde bir göz atalım.

Thunderbird'ün en güncel sürümüne burada yer alan Mozilla Vakfı sayfalarından erişebiliyorsunuz. Hali hazırda kararlı Türkçe sürümü 3.0.4 olan yazılımın ayrıca 3.1 RC1 versiyonu da bulunuyor. Biz incelemeyi 3.1 RC1'in Windows sürümü üzerinde gerçekleştirdik.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Maalesef Outlook 2007. Thunderbird'ü seviyorum ama Exchange Server üzerinde çalıştıramadım.
Hesap tanımlamasını düzgün yapamıyorum. İlerleyen zamanlarda deneriz bir daha gerçi Exchange server kaynaklıymış sorun ama neyse :)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Makaleyi çok beğendim, teşekkürler :) Sürekli indeksleme yapıp canımı sıksa da alanının en iyisi bence.

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Alanının en iyisi, ancak Gmail kullandığım için ihtiyacım olmuyor thunderbird'e.
Tüm hesaplarıma gelen mailleri Gmail hesabıma yönlendiriyorum.

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Elinize sağlık, çok güzel bir yazı olmuş.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
2 tane posta hesabım var diyelim. Aynı anda nasıl kullanabilirim? Onun bir ayarı var mı?

2'sinden biri aktif oluyor sadece.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ben 3 hesabımı thunderbird ile kullanıyorum. Gayet memnunum.

Yalnız okunmuş bazı e-postaları sunucu üzerinde okundu olarak işaretlemiyor. O sıkıntılı oluyor bazen.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
biliyorum ekleyebildiğimi. postaları indir dediğimde nasıl 2 hesabımın postalarını birden indiriyor onu soruyorum.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
biliyorum ekleyebildiğimi. postaları indir dediğimde nasıl 2 hesabımın postalarını birden indiriyor onu soruyorum.

Sırayla kontrol ediyor. Bir karışıklık falan olmuyor. Hepsi ayrı başlıklarda görünüyor.