LCD, IPS, TFT, AMOLED ve Mikro Led Panel (Ekran) nedir?

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar hoşgeldiniz. Cep telefonu, tablet, konsol, laptop, monitör, dect vb elektronik cihaz tamirinde sektörlerinde yeni olan kardeşlerim için kendi çabalarımla derlediğim bilgileri iki başlık altında topladım. Yararlı olacaklarına inanıyorum. İyi seyirler.

Lütfen sırası ile izleyiniz.​
Açtığınız konu için teşekkürler. Yararlı bir konu. :)

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
PUBG mobile oyun çılgınlığı Türkiye de ve dünyada tüm hızıyla devam ediyor. Bu online oyunu oynamak için en ideal, en iyi akıllı telefon modellerini sizler için derledim.

''Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Asus ROG Phone 3, Asus Zenfone 7 Pro,
Lenovo Legion Pro ve Duel, LG V60 ThinQ 5G''

90W Hızlı şarj desteğine kadar ulaşan akıllı telefon pazarı bakalım bize daha ne süprizler yapacak? Sİzde favori modelinizi yoruma belirtin lütfen.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bunu bütçelere ayırarak yapsan daha iyi olurdu aslında.
Haklısın kardeşim doğru ama bir çoğunu bulmak zor ve piyasaları ülkemizde tam oturmadığı için millet yurt dışından getirttiği için hatalara sebep olur diye fiyata girmedim böyle daha uzun vadeli bir video oldu. 6 ay sonra 7000 dediğime 5000 e almayanı dövüyorlar diyenler çıkmaya başlardı :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık o kadar oynanmıyor, ayrıca hileciler sağolsun çok rahat oynuyoruz.
mezarcının birkaç videosunu izledimde hile konusunda arablardan şikayetçi

Hilecilerle güzel oynanıyor zaten
hileci derken bu bir mod dimi?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Haklısın kardeşim doğru ama bir çoğunu bulmak zor ve piyasaları ülkemizde tam oturmadığı için millet yurt dışından getirttiği için hatalara sebep olur diye fiyata girmedim böyle daha uzun vadeli bir video oldu. 6 ay sonra 7000 dediğime 5000 e almayanı dövüyorlar diyenler çıkmaya başlardı :)

mezarcının birkaç videosunu izledimde hile konusunda arablardan şikayetçi

hileci derken bu bir mod dimi?
Hilecilere özel sunucu var haberin yokmu"Avrupa"

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Oyunun içine ettiler hileciler en iyisi oynamamak zaten
Benim birader oyunlara aşina ikariam ilklerdeydi şimdi NBA e sardı az ilerledimi hemen satın almak istiyorlar hesabını yani o öyle para ile de yükseltmiyor. PUBG hesap aç ben kanalını yönetirim dedim suyunu çıkarttılar demişti sende böyle diyorsan yakında popülaritesini yitirir.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Benim birader oyunlara aşina ikariam ilklerdeydi şimdi NBA e sardı az ilerledimi hemen satın almak istiyorlar hesabını yani o öyle para ile de yükseltmiyor. PUBG hesap aç ben kanalını yönetirim dedim suyunu çıkarttılar demişti sende böyle diyorsan yakında popülaritesini yitirir.
Youtubedeki pof pofcu yayıncılar sayesinde ayakta

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar ben Ercan Güven, video görselde teknik servisimde ( atölye ) kullandığım sıcak hava ( ısı ) tabancamı tanıtıyorum.

Her işte olduğu gibi cep telefonu ve elektronik tamirinde de işin ilmi ile amel etmek, matematiğine saygı duymak çok önemlidir. Lütfen sizde görüşlerinizi atölyenizdeki yardımcı cihazlarınızı yorum belirtin. [ SMD, BGA Lehimleme ]

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar video görselde sosyal medyada izlediğim ve pekte kulağımızın aşina olmadığı bir melodiyi Diriliş Ertuğrul dizi görüntüleri ile montajladım. Videoya iki farklı pencereden baktım. Tamamen mizah amaçlıdır şanlı ecdadı hayır ve dua ile yâd ederim.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
1989 yapımı başrolünde Van Damme nin oynadığı kickboxer filmindeki dans sahnesine bass bosted türü yeni nesil bir parçayı montajladım. iyi seyirler arkadaşlar.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar merhaba, video görselde yazılım günceleme vb bir durumda soft brick duruma düşmüş bir Alcatel pixi 3 (10) nasıl kurtarılır? Unbrick yapılır gösterdim. Bir dahaki video görselde görüşürüz selamlar.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar video görselde 2015 2020 yılları arası üretilen tüm apple watch marka akıllı saat modellerini derledim iyi seyirler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Huawei Y5 2019 Şarj soketi değişimi | QISAMN-LX9 Şarj olmuyor arızası tamiri, sorunu çözümü nasıl yapılır?
Benzer modeller: Y5p, Y5 Prime, Y6, Y6s, Y7, Y9, 2017, 2018, 2019

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
tablet şarj soketi değişimi ve şarj almıyor arızası tamiri, sorunu çözümü nasıl yapılır? Batarya değişimi içinde aynı yol izlenir arkadaşlar.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar hoşgeldiniz video da reeder m8 go tablet dokunmatik cam değişimi nasıl yapılır konusunu işledim ekran değişiminde izlenen yol farklıdır!

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung Galaxy M20 inceleme, alınır mı, nasıl bir telefon? M205F Kamerası, bataryası, hafızası, detayları ve özellikleri nedir? Bence çok güzel bir ürün tabii şimdi M21 çok popüler ama bu modelde bence hala popülerliğini koruyor.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Samsung Galaxy M20 inceleme, alınır mı, nasıl bir telefon? M205F Kamerası, bataryası, hafızası, detayları ve özellikleri nedir? Bence çok güzel bir ürün tabii şimdi M21 çok popüler ama bu modelde bence hala popülerliğini koruyor.

realme 6i daha iyi

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

Konularınız birleştirilmiştir.