Tüketici Hakem Heyeti konusunda fikir

Bu konuyu okuyanlar

Bütçenizi bilmiyorum tabi ancak 3K ücret iadesi alırsanız, 3500 TL civarına Realme 7 Pro veya Mi Note 10 Lite gibi 9T'ye göre daha iyi bir cihaz alabilirsiniz. 9T'nin 3500 TL fiyata sahip olması yanıltmasın yani sizi. Bizim ülkemizde eski ürün ucuzlamıyor maalesef.
samsung almazsam xiaomiye bayağı alıştım. Note 9pro ve mi note 10 lite arasında

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
samsung almazsam xiaomiye bayağı alıştım. Note 9pro ve mi note 10 lite arasında
Realme ayrı bir markadır. Realme 7 Pro incelemelerine bir bakın isterseniz belki hoşunuza gider. Öne çıkan güzel özellikleri var çünkü 65W hızlı şarj gibi. Onun haricinde Note 9 Pro'ya yönelmeyin derim. Redmi cihazı alarak klasman düşmüş olursunuz. Mi Note 10 Lite çok daha iyi bir tercih olabilir.

Meseleyi halletik mağaza benden habersiz istemediğim halde cihazı getirmiş almanız gerekiyor dediler bende size istemediğimi söyledim deyip müşteri hizmetlerini aradım, yarım saat sonra mağazadan haber geldi paranızı alabilirsiniz diye yanımda benden 4 yaş büyük bir abimizle gittiğimizde davranışları gerçekten çok değişikti. Sürekli konuşanlar yapma yazık cihaza diyenlerin ağzından bir laf bile duymadım yanımda abim varken ben çokta küçük biri değilim 21. Teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Meseleyi halletik mağaza benden habersiz istemediğim halde cihazı getirmiş almanız gerekiyor dediler bende size istemediğimi söyledim deyip müşteri hizmetlerini aradım, yarım saat sonra mağazadan haber geldi paranızı alabilirsiniz diye yanımda benden 4 yaş büyük bir abimizle gittiğimizde davranışları gerçekten çok değişikti. Sürekli konuşanlar yapma yazık cihaza diyenlerin ağzından bir laf bile duymadım yanımda abim varken ben çokta küçük biri değilim 21. Teşekkür ederim yardımlarınız için :)
En azından paranızı uğraştırmadan vermişler. Maalesef bizim ülkemizde garanti ve servis süreci böyle işliyor işte. Sistemin kendiliğinden tıkır tıkır işlediğini pek görmedim. Neyse hayırlısı olsun artık. Bir sonraki cihazınızda bu tarz sıkıntıları yaşamazsınız umarım diyelim.

SDN Son Haberler