tudRoY Doğum Günün Kutlu Olsun

Chester Merve

Profesör
22 Ağustos 2008
1,034
1
0
Kahretsin yaaaa. :( Ben açacaktım ilk bu konuyu. :( Be5TE benden önce davranmış. :)

Doğumgünün kutlu olsun Simit. :D Nice mutlu yıllara.

(Not: Bugün Nazilli'ye gelmeyi unutma. :D Bekliyorum. :D)

tudRoY

Profesör
2 Temmuz 2008
1,592
1
218
Teşekkür ederim Be5tE :) Pasta da çok güzel gözüküyor :)

Chester Merve: Teşekkür ederim sana da. Nazilli aydın sınırları içinde malesef :) Ben şöyle Salihli tarafına kaçmayı düşünüyorum. Bakalım öğretmenler bırakırsa etütlerden..

Be5tE

Dekan
22 Nisan 2008
7,341
5
0
rica ederim ne dimmeekk :D

ben san demiştim ilk ben kutlucam diyeee :p

Chester Merve

Profesör
22 Ağustos 2008
1,034
1
0
Teşekkür ederim Be5tE :) Pasta da çok güzel gözüküyor :)

Chester Merve: Teşekkür ederim sana da. Nazilli aydın sınırları içinde malesef :) Ben şöyle Salihli tarafına kaçmayı düşünüyorum. Bakalım öğretmenler bırakırsa etütlerden..

Ne yapacaksın orada yahu? :D

Daha pide yiyecektik. :D:D

DarkLady

Dekan
18 Ağustos 2007
6,597
12
0
ii ki doğdun kardeşimm
nice yıllara
pastanı kendi ellerimle yaptım ona göre :)

tudRoY

Profesör
2 Temmuz 2008
1,592
1
218
hepinize çok teşekkür ederim, Dark abla o pastanın üstündeki şeyden yedim bir kere süs müdür nedir dişim kırılıyordu :)

Merve karışma dark ablaya.. Aaa..

llavinya

Dekan
9 Ekim 2006
7,781
92
0
bende doğum gününü kutluyorum ve bir dilim pasta ikramını bekliyorum :whistling:

tudRoY

Profesör
2 Temmuz 2008
1,592
1
218
Teşekkür ederim lavinya :) sen bana sütlü nuriyeden verdin ben de sana pastanın yarısını vereyim :D

Teşekkür ederim Murat kardeş. :)

centigrade

Doçent
24 Mayıs 2008
994
4
18
doğum günün kutlu olsun.

vefalı bir insan olduğunu elmacık ın sana hediye ettiği şiirden ve verilen hediyeyi unutmamandan anlıyoruz.

şu dünyada vefa gösteren cefa çekmesin inşallah...

tudRoY

Profesör
2 Temmuz 2008
1,592
1
218
iyiki doğdun tudroyyyyy

kaça girdn bakemmm sennn?

Teşekkür ederim doktor abla. orasını çözemedim ben 18 diyorum annem 19 :) canım annem beni yaşlı göstermek mi istiyor nedir? :whistling:

doğum günün kutlu olsun.

vefalı bir insan olduğunu elmacık ın sana hediye ettiği şiirden ve verilen hediyeyi unutmamandan anlıyoruz.

şu dünyada vefa gösteren cefa çekmesin inşallah...

Amin ecmain kardeşim. Teşekkür ederim. Bu gün tek ve en özel hediye Elmacık abimden :) Sağolsun daha yeni tanışmamıza rağmen abi kardeş kadar yakın olduk :). Allah ihya etsin onu :)