Tudor'un Galatasaray'dan alacağı maaş ne kadar?

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Hırvat teknik adam Igor Tudor'un sarı-kırmızılı takımdan 1.5 yıl için 2.2 milyon Euro alacağı öğrenildi.

upload_2017-2-15_10-4-30.png

Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Hırvat teknik adam Igor Tudor'un sarı-kırmızılı takımdan 1.5 yıl için 2.2 milyon Euro alacağı öğrenildi. Galatasaray, 1.5 yıllık anlaşma sağladığı Igor Tudor'un sözleşmesine çok kritik bir madde koydurdu.

2.2 MİLYON EURO ALACAK

Igor Tudor'a 1.5 yıl için 2.2 milyon euroya ödeme sözü verirken, sezon sonunda Hırvat hocanın performansına göre hareket etmek isteyen Galatasaray, sözleşmesine tek taraflı fesih maddesi koydurdu.

GALTASARAY TAZMİNAT ÖDEMEDEN GÖNDEREBİLECEK

TRT Spor'dan Barış Yurduseven'in haberine göre; Galatasaray, Tudor'un ligde gösterdiği performanstan memnun kalmazsa sezon sonunda Hırvat antrenörü tazminat ödemeden yollayabilecek.

Galatasaray, Karabükspor'dan 1 sezon için 600 bin euro alan Tudor'a yarım sezon için 700 bin euro civarında bir ödeme yapacak.

KARABÜKSPOR'A 150 BİN EURO

Galatasaray yönetimi, Tudor ile yola devam edilmezse, Karabükspor'a ödenen 150 bin euro fesih parası ile birlikte toplam 850 bin euroluk bir maliyet yüklenmiş olacak.

AYHAN AKMAN DEVAM EDECEK

Öte yandan Hırvat teknik adamın yardımcısı belli oldu. Galatasaray'ın eski hocası Jan Olde Riekerink'in yardımcısı olan Ayhan Akman, Tudor'la da çalışmaya devam edecek.

Kaynak : İşte Igor Tudor'un Galatasaray'dan alacağı maaş

Reaksiyon puanı
46
Başarılı olacağına inanmıyorum. Bu paralar efsane paralar. Adam batırır gsyi alır parasını gider net.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
search

Destek olsun diye tudorstan alışveriş yapıyorum. Başarılar tudor .

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Be başarılı olamayacağını düşünüyorum Tudor hocanın. Bence sezon sonu şutu yer.