TTnet'ten Hesabı İptal Etsenizde Kurtulamıyorsunuz

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba biz tam 3 sene önce ttnet`ten hesabı kapattırdık birçoğunuz çok iyi bildiği gibi bir kuruş borcun varsa dahi hesabı kapatmıyorlar

ama bugün ttnet`in avukatından bir mektup geldi; "2010`da kapattığınız hesabınızda faizi hariç 30 tl borcunuz bulunmaktadır borcunuzu ödemezseniz (!) sizden mahkeme yoluyla borcu tahsil edeceğiz" diye yazmışlar iddia ettikleri borcun hangi aya ait olduğunu bile belirtmemişler

biz her ay düzenli ödüyorduk bir borç bırakmadık zaten bırakamayız borcu kapatmadan hesap kapatılamıyor ki millet internette feryat ediyor millete de aynı kazığı atmışlar faiz şişirmesiyle 30 tl borcu 500-600 tl yapıyorlarmış, bu sayı o kadar yüksek ki çevreden tanıdıklartımızın başına da gelmiş durumda

bildiğim kadarı ile bir firma müşterisinden yasal olarak en fazla 1 sene dolmadan borç tahsilatı yapabilir 1 sene dolduktan sonra yasal hiçbir geçerliliği yok

tüketici hakem heyetine başvuracağım olay hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım etsin yol göstersin lütfen şimdiden teşekkür ederim

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben bu TTNET in diye başlıyorum içimden yuh böyleside olmaz yani geçmiş olsun
önce git bi adamlarla konuş sonra olmadı mahkemeye başvurrusun hocam

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam malesef artık iyice azıttılar ne yapacaklarını şaşırdılar, işin acıklı tarafı ise diğer firmalarda berbat; dsmart hesabımızı kapattığımızda yüzümüze karşı hiç utanmadan sıkılmadan çekinmeden; "başka firmaya geçiyorsunuz diye hattı boşaltmıyortuz" dediler

superonline`a geçelim dedik bakırköy`ün ortasında 2 ay beklettiler yinede geçemedik sonra yine ttnet`e geçmek zorunda kaldık şu anda yine ttnet kullanıcısıyız :(

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar hala soruma bir cevap alabilmiş değilim ayrıca forum modelatörü konuyu yanlış anlamış konunun ttnet ile alakası yok konu yasal haklarımız

ttnet`i tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim bu yüzden soruyorum:

yasal olarak; hat kapattırdıktan sonra bile fatura saklama zorunluluğu var mı?

drjacob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
765
TTNET olduktan sonra herşeye inanırım

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
4 Gb nedir yaa, çocuğa yetmez artık hd içeriklerin olduğu dönemde... Hızı artırıp bişey yaptıklarını zannediyorlar.. Uzak durun.