TTNET'ten 5. Yıl Hediyesi

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
TTNET'ten 5. Yıl Hediyesi

Bu yıl 5. kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET kullanıcılarını da unutmadı. TTNET'in kuruluş günü olan 26 Nisan'da başlatılan 5. Yıl WiFi Kampanyası ile TTNET kullanıcıları için 2 ay boyunca sınırsız ve ücretsiz WiFİ kullanabilecekler.

ilica18

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1 haftadır bizi süründürüyorlar işyerinde internete giremiyoruz işlerimiz yarıda kesiliyor hiç kimseye tavsiye etmiyorum ttnet kullanmayı.. metronet diye bir şey çıkmış eğer bulunduğunuz yer destekliyorsa elektrik hattından 10mbit e kadar süper hızlı internet hızı veriyorlarmış bugün konuştum başvurun inceleyelim dediler üstelik ttneti bırakanların taahüt ücretini de veriyorlar ttnet kullandığım heryeri bununla değiştirmeyi düşünüyorum evde smile adsl var o bile ttnet ten daha iyi.. :cursing:

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
smile ttnetten iyi olamaz arkadasim ikiside turk telekomun alt yapısını kullanıyor o yuzden birbirlerinden bir farkları yok. TTnet milleti sömüren ve sömürdükce ustune birsey koymayan bir sirket. Eger apartanınızda yada mahallenizde kablo tv varsa uydunete gecin derim. Kesinlikel memnun kalacaksınız. TTnet i de bir zahmet cope atin... :)