TTNet'i bırakıp Turknet Fibere geçmek istiyorum

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu adresteki : http://fiber.turk.net/kurulum_modem_aktivasyon_bizden.aspx fiber internet nasıldır acaba. Fiyatı Superonline'la aynı ben 20 Mbps XXL (100GB AKK) almayı düşünüyorum,Geçme nedenim TTNET'te 45 GB surf yapıp , yanında 5 GB indirmenin az gelmesi ve 8 Mbps'e kadar : 2 Mbps hız :(

Burda altyapısı olup olduğunu bilmiyorum ama Turknet kendi altyapısını mı kullanıyor?

TTNet altyapısı kullanıyodur diye düşündüm ama fiyatlar TTNet'den çok daha iyi :)

Umarım sorumu cevaplarsınız :)

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Turknet bildiğim kadarıyla ttnet altyapısı kullanıyor fiyatlara aldanmayın

YellowRed

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sadece ön başvuru alıyorlar. daha tam hizmete girmemişler galiba.

Fiber altyapısı bulunan bölgeler:

İstanbul
Maslak
Levent
Şişli
Gayrettepe
Beşiktaş
Dudullu
Kadıköy
Erenköy
Kozyatağ
Acıbadem
Beyoğlu
Fulya

İzmir
Konak
Alsancak
ESBAŞ OSB

http://fiber.turk.net/abonelik_kosullari.aspx

adamlar yeni döşemeye başlamış demekki. tarifeler de süperonline fiber ile aynı. yine tüm paketlerde AKK var.

yazıklar olsun. artık kendi altyapısını kuran şirket bile AKK uyguluyor. eskiden "rekabet gelse keşke" derdik. şimdi rekabet var ama tarifeller hep birbirinin aynı...

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turknet bildiğim kadarıyla ttnet altyapısı kullanıyor fiyatlara aldanmayın

Sitesine baktım kendi altyapısını kullanıyormuş. Ama maalesef Bursa'da yaşıyorum :( Hiç bir şey yok burda yahu :( İstanbul'da yaşamak vardı ah ah :(

annttiigs

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
sadece ön başvuru alıyorlar. daha tam hizmete girmemişler galiba.

adamlar yeni döşemeye başlamış demekki. tarifeler de süperonline fiber ile aynı. yine tüm paketlerde AKK var.

yazıklar olsun. artık kendi altyapısını kuran şirket bile AKK uyguluyor. eskiden "rekabet gelse keşke" derdik. şimdi rekabet var ama tarifeller hep birbirinin aynı...

AKK firmaların bir tasarrufu değil. AKK direk BTK tarafından belirlenen bir tasarruf. Tabi ki bunda firmalarım ön ayak olduğu gerçeği su götürmez!

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: RQA26IX36AJI

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.