TTNET'den Yüksek GB'li İnternet Kampanyası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rawkid
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
degisim-zamani-kampanyasi-detay-img.png

İnterneti hem çok kullanayım hem de hızım düşmesin diyen herkese 100 GB*’lık internet paketi 24 ay boyunca ayda sadece 61 TL! Üstelik modem de ücretsiz!

* GB, Adil Kullanım Noktası’nı (AKN) ifade etmektedir.

Koşullar

-Kampanyadan, 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuran tüm bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilir.

-Kampanya kapsamında, rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. TTNET internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

-16Mbps hızındaki 100GB paketinin kampanya adı “Değişim Zamanı Kampanyası”dır.

-Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları da dahildir. Kampanya yalın paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın erişim ücreti (18 TL) ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

Koşullarda bahsi geçen "Değişim Zamanı Kampanyası" ile ilgili bilgi almak için Tıklayın

Ayrıntılı bilgi ve Online başvuru için Tıklayın

Mg.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
100 ortalama bir kullanıcıya yeter gibi olsa da yetmez efendim yetmez nereye yetiyor :D

sdelta

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Yüksek GB deyince 300-400gb aradı gözlerim... Zaten 200gb lık kullanıyorum ve yetersiz geliyor. Normal fiyatlandırma düzeyinde de bu kotanın üstüne bir kota yok, saçmalık. 50mbit internetim var ama kotası 200gb! 200gb 1 kişiye yetmez mi diyen olabilir, yeter tabi 1 kişiye. Ama ev kalabalık diye 50mbit lik bir internet alıyorum zaten, kalabalık bir ev için 200gb ay boyunca yetmiyor. Herkes youtube izlese bitiyor zaten.

S

SDN Okuru wc

SDN Okuru
bende 1gbps ve katları geldi sanmıştım kotalı çöp paketler...

honline

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Ultranet Limitsiz 100 GB yazarak ne kadar sahtekar ve sinsice reklam hazırlıyorlar halbuki şöyle yazmalı

Ultranet 100 GB Limitli

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Ultranet Limitsiz 100 GB yazarak ne kadar sahtekar ve sinsice reklam hazırlıyorlar halbuki şöyle yazmalı

Ultranet 100 GB Limitli

16 mbps :D

halbuki türkiyede altyapisi 16 mbps kaldıran çokkişi yok hızı yine 9 a falan çekiyorlarki dsl gelsin :D