Ttnet tek Şİfre rezaletİ

iconia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlığın bu kadar sert olmasına kızacaksınız belki ama günlerdir ugrasıyorum hala bir çözüm bulunamadı. Online işlem merkezine girmek ve diger ttnet servislerini kullanmak için ttnet tek şifre ile ugrasıyorum. şifremi kabul etmiyor, şifremi unuttum linkini denedim şifremi değiştirdim yine kabul etmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım oradan yeni şfire gonderdiler cep telfonuna onu da girdim oda kabul olmadı. arıza kaydı alıcaz dediler ilgilenicez dediler tamam dedik, bugun sorun çözüldü diye msj geldi yine olmadı. yahu bir kullanıcının şifresini vermek bu kadar zor mu??
buradan yetkili arkadaslara sesleniyorum lütfen şu sorunu çözün

abaliomer@gmail.com

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

Bu konuda bana buradan yardım edebilecek birileri olur mu acaba?

mehmet_497

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kullanıcı adı sifresiyle girmeyi dene. bazen kotaya bakıyorum ka sifresiyle bir sorun çıkarmıyor

iconia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok malesef hepsini denedim yine de fayda etmiyor kullanıcı adı veya parola yanlış diyor

dostname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende dün aynı sorunu yaşadım.10-15 denemeden sonra girebildim.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
başlığın bu kadar sert olmasına kızacaksınız belki ama günlerdir ugrasıyorum hala bir çözüm bulunamadı. Online işlem merkezine girmek ve diger ttnet servislerini kullanmak için ttnet tek şifre ile ugrasıyorum. şifremi kabul etmiyor, şifremi unuttum linkini denedim şifremi değiştirdim yine kabul etmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım oradan yeni şfire gonderdiler cep telfonuna onu da girdim oda kabul olmadı. arıza kaydı alıcaz dediler ilgilenicez dediler tamam dedik, bugun sorun çözüldü diye msj geldi yine olmadı. yahu bir kullanıcının şifresini vermek bu kadar zor mu??
buradan yetkili arkadaslara sesleniyorum lütfen şu sorunu çözün

abaliomer@gmail.com

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

Bu konuda bana buradan yardım edebilecek birileri olur mu acaba?
TTnet için her şey zor... artık iyice zıvanadan cıktılar.. hani derler yaa.. ölüsü bile yeter.. he onun gibi.. adamlar artık "amaaaann ölümüzü bilem yeter" diyorlar... nede olsa onlar da biliyor karşılarında kimsenin olmadığını, kendilerini denetleyecek bir kurumun olmadığını... evet kardeşim söz konusu TTnet ise bir şifre değiştirmek bile zor... Heee bide sakın buralara sikayetini yazma.. sonra hiç ilgilenmiyorlar... benden sölemesi...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yaa bugün bende online işlem merkezine giriyorum ama işlem yapamıyorum...

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dün bende aynı sorunu yaşadım modemi aldıgımdaki ilk şifrem ile girdim oldu kendi koydugunuz şifre değil modemi ilk aldıgınızdaki şifre ile deneyin birde