TTNET Tarife değişikliği sorunu lütfen bakarmısınız ?

Bu konuyu okuyanlar

soner1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar , online işlem merkezinden tarife değişikliği yapacağım 8mbps den 16mbps e geçiş yapacaktım ancak şu anda işlemini gerçekleştiremiyoruz diyorlar.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sorun senin ile alakalı değildir :D ben her sene değiştiriyorum neredeyse :D hiç sorun çıkmadı geçicidir sorun :D

soner1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten 8mbps kullanıyorum hiç 8mbps e çıktığını görmedim hızın hatta nisan ayının sonlarında 1-2mbps de geziyordu nasıl iş bu

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende 8 mbps kullanıyorum zamunda.net den dosya çekerken 7mbps hızında indiriyorum memnunum :D :D ama dediğim gibi torent olmayan sitelerde :hammer::hammer:

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bildiğim kadarıyla artık online işlem merkezinden 16 mb tarifesine geçilemiyor. telefonla başuru yapıyorsun, hattın inceleniyor; 16 mb hıza uygunsa tarifen değişiyor.

444 0 375'i araman lazım.

soner1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
444 0375 i aradım hattınız destekleyip desteklemediğini öğrenmemiz lazım dedi bende sizden öğrenmem gerekiyor zaten dedim biz yapamıyoruz servis sağlayıcı firma ile görüşmeniz lazım dediler nasıl görüşceksem

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
online yapma ..ben bikere yaptım başıma iş aldım ..sınırlıdan sınırsıza geceyim dedim başıma gelmeyen kalmadı allah cezalarını versin onların ..42 tl ödemem gerekirken 3 ayda benden 350 tl den fazla para cıkardılar geri alana kadar alnımın derisi çatladı bütün bunlara sebep bitane işe yaramaz geri nin beni kotalı başka tarifeye gecirmiş olmasından kaynaklanıyor ..hiç biri bi halttan anlamayan embesil sürüsünden başka bişy değiller okadar küfrettirmekten başka bişy yapmadılar bana

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
8 de 7 falan alıyorsan 16 dada aynısını alırsın. Farketmezki.

-MuzaffeR-

Superlative Сasual Dating - Real Women
Reaksiyon puanı
4
ben mart ayında 16 ya geçtim. 8'e kadarda 10.40 mpbs hız alabiliyordum. 16ya kadarda ise 14.05 mpbs'i geçmek nerdeyse imkansız bakır kablolar nedeniyle. ama geçen bi sapıttı 30 u gördüm orası ayrı mesele :D velhasıl bence geçme çünkü akk var. ben ne anladım bu işten ?

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ben mart ayında 16 ya geçtim. 8'e kadarda 10.40 mpbs hız alabiliyordum. 16ya kadarda ise 14.05 mpbs'i geçmek nerdeyse imkansız bakır kablolar nedeniyle. ama geçen bi sapıttı 30 u gördüm orası ayrı mesele :D velhasıl bence geçme çünkü akk var. ben ne anladım bu işten ?
Hocam 8de 10 görüyorsanız 16da hız artar ama 8de 8den az görüyorsanız 16da daha fazla göremezsiniz. Görürseniz ki mümkün değil ttnet size gıcıklığına az vermiş hatla ilgili değil :D

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
bakır kablo işte ne olacak :D

soner1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmesem mi ne yapsam ya her gün indirmem gereken bazı dosyalar oluyor o da 100kb 200kb sn de değişiyo indirme hızı deli etti 16mbps de geçemedim

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
Geçme . Bak zaten adil kullanım var. Şu anki aklım olsa ben kesinlikle geçmezdim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@soner1231 Arkadaşım zaten sen 8 mbps ye kadar hızda aldığın hız 1 veya 2 mbps hız sen 16 megabit tarifesine geçmekle ancak ttneti zengin edersin.. Senin hiç bir işine yaramayacak tarife değişikliği inan.. Bırak değiştirme sakın..

Reaksiyon puanı
0
Ben neti taktırırken Tel numaramı verdim Türk telekome gidip.Adam numaradan baktı santrallere cok yakın dedi 8 mps destekler dedi.Bazı geceler 10 mps e kadar çıkıyor.Bi merkeze gidip öğren istersen.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
geçmesem mi ne yapsam ya her gün indirmem gereken bazı dosyalar oluyor o da 100kb 200kb sn de değişiyo indirme hızı deli etti 16mbps de geçemedim

tnet sana dar bir patika veriyor ve o patikadan kamyon geçirmek istiyorsun. Sen hacı murat ile devam et, yoksa boşa masraf yapmış olursun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde 8 mbs e kadar 3.5 mb hız var ölçtüğüm zaman torrent ten dosya çektiğim zaman 400 ile 430 k arası çekiyorum. ultra net geçersem birazda olsahızlanır ama tatmin etmezse tekrar eski eski tarifeme geçmeme izin verirmi ttnet..bira bu hattın hızı kaldırıp kaldıramayacağını kontrol etmek için santrele gitmek gerekiyormuş azdı arkadaşlar..santral derken ptt orda internet veren bir bina gibi bir yer varordan mı baktırıcam..işlem nasıl gerçekleşiyor bilen arkadaşlar açıklaybilir mi??teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben bir yıldır limitsiz kullanıyorum başta 45 tlydi 6 ay falan kullandık sonra benim şehirdışına gitmem gerekti babam kapatmaya gitti faturayı 25 tl ye indirdiler 6 aylığına bu ay 65 tl geldi benim ben de limitli bi tarifeye geçmek istiyorum ama tarifeler hakkında bişey bilmiyorum ben face ve oyun dışında pek fazla kullanmıyorum bana öneri yapabilecek birileri varmı acaba

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ben akksi olmayan 8mblik tarifeye geötim normalde 8mbe kadar olan akkli tarifede gördüğüm hız 5.5 6mb idi hep aradığımda hattınız o kadar destekliyor dendi eee şimdi akksi olmayan tarifeye geçtim 119 tl ödüyorum 8mb full görüyorum bazen 9mb görüyorum hani hattım kaldırmıyodu ttnet bunu bana nasıl açıklayacak çok merak ediyorum :)

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
8mbit akksiz limitsiz tarifedeydim her ay 119tl ödemek bayınca bugün tarife değiştirmeye karar verdim. Girdim online işlem merkezine ve ultranet limitsize geçtim. 1dk içinde modem resetlendi ve hız 16mbps oldu. Hemen denemek için asıldım torrente 1.5mb gördüm. Ayda 68tl'ye bu hız ve 50gb AKK bence gayet iyi Türkiye şartlarında.