TTNET Pişmanlıktır!

BerkOcal333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 16mb lik internetim var işlevde olan hız 4mb kazık yiyoruz! Upload hızım 0.64 anlaşmada ama şuan işlevde olan 0.40! Çoğu kişide böyle. Çözümü basit. Aboneliği iptal ettireceksiniz ve UYDUNET'e geçeceksiniz emin olun çok iyi bir internet. Şuan reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ttnet 60 TL'ye 16mb ve 0.64 upload hızı verirken UYDUNET 40TL'ye 40mb ve 6mbps de upload veriyor TTNET'in kazığının çökme vakti geldi bence artık şuna para vermekten vazgeçin yaa... :cursing:

nihat21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnet'i savunmak gibi olmasın ancak 7 yıldır kullanıyorum ve yılda bir kaç defa oluşan kendilerinden kaynaklı sorunlar dışında(bu sorunlarda 1 günü geçmemiştir) hiçbir sorun yaşamadım. Bende 16mbit kullanıyorum tam hız alıyor muyum? Hayır. Çünkü satın almış olduğumuz paket zaten 16mbit'e kadar olarak geçiyor :)

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
superonline fiber optik gibi değil tabi... TTNET fiber optik yarısını bile veremiyor...

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
555
superonline ve turknet heryerde yok işte. superonline'ı bulabilene büyük ödül verilmeli zaten. mecidiyeköy gibi merkezi yerler dahil hiç bir yerde yok.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bizim burda uydunet olsa superonline yi kapattırıp geçerim, arkadas kota nasıl doluyor download yapmadan etmeden anlam veremiyorum,

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bence hakkını yiyorsunuz ttnet paracıdır kaç senedir ttnetteyim iyi sömürdüler beni fakat şuan ttnet 23 mps kullanıyorum 52 tl ve altyapı yakın olduğu için 22-23 mps alıyorum o sizin uzak olmanızla alakalı bir şey süper online ve diğerlerine bir şey diyemeyeceğim çünkü kullanmadım

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Uydunetin alt yapası yagın değil ki, biraz araştırmıştım neden altyapıları her yerde yok diye, sanırım büyük firmalar izin vermiyorlarmış. Klaiteli ve ucuz hizmet sunduğu için önünü kesiyorlarmış falan filan. Yine TTNET'e mecbur kaldık, 1 yıllık sözleşmeye bastık imzayı. Yapacak birşey yok şemsiye olayı oldu kısacası:P

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
önümüzdeki yıllar içinde superonlıne fiberoptik her yerde olacaktır... internetten başvurmaya devam etmelisin... bize gelmesi için sadece 2 yıl kesintisiz başvurduk... her 2 yada ayda...

BerkOcal333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnet'i savunmak gibi olmasın ancak 7 yıldır kullanıyorum ve yılda bir kaç defa oluşan kendilerinden kaynaklı sorunlar dışında(bu sorunlarda 1 günü geçmemiştir) hiçbir sorun yaşamadım. Bende 16mbit kullanıyorum tam hız alıyor muyum? Hayır. Çünkü satın almış olduğumuz paket zaten 16mbit'e kadar olarak geçiyor :)
işte sorunda burada ttnet dışındaki bütün internetler hem daha ucuza daha iyi kalite veriyorlar anlattığım gibi hemde müştrei hizmetleri bizi kazıklamaya değil yardım etmeye çalışıyor. açıkçası ttnet ile bende yaklaşık 6 yıl geçirdim vehiç memnun değilim 16mbit tam hız almanız gerekiyor ama ttnet size vermiyor fakat uydunet veriyor..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bence hakkını yiyorsunuz ttnet paracıdır kaç senedir ttnetteyim iyi sömürdüler beni fakat şuan ttnet 23 mps kullanıyorum 52 tl ve altyapı yakın olduğu için 22-23 mps alıyorum o sizin uzak olmanızla alakalı bir şey süper online ve diğerlerine bir şey diyemeyeceğim çünkü kullanmadım
Güzel diyorsunuz fakat uydunette neden öyle bir sorun yok? altyapısının olduğu her yerde uzakta olsa yakında olsa tam performans veriyor.

ali.clay

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
http://www.speedtest.net/my-result/4574520195
16mbit 100gb akn
hızlarını geçtimde abi şu ping nedir ya. cs go keyfinin içine ediyor. ping bi zamanlar 1ms idi bazen 15ms idi 2 aydır 30ms lerde dolaşıyor. bıktım artık. Ne uydunet var ne başka bişey her 2 yılda bi s... s... gidip taahhüt yaptırıyoruz