TTnet Ping Problemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SteeL`
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SteeL`

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaslar aylardır pingden yakınıyorum format attım bilgisayarcılara danıstım servis sağlayıcısından kaynaklanıyor dediler online oyunlarda ping 200 den asagı inmiyor malesef lagdan hiç bişey yapamıyorum ttneti aradım ping konusunda yardımcı olamıyoruz bilgisayarcılara sor diye basından savdı kadın beni ne yapıcam netlimitsiz kullanıcısıyım yardım edin ltfn...

kowalskii

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Örneğin hangi oyunda bu kadar ping oluyo ?

SteeL`

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
call of duty 4 , battle for middle earth 2 clanwars oynuyorum

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu sorunu bu arkadasımız çözebilir sanırım [MENTION=65949]SwateR[/MENTION]

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Santral ile alakalı bir sorunsa yapabileceğin birşey yok. Bence ttnet de bu konuda birşey yapmaz. Onlar için google açıyosa sorun yoktur. Belki oyunların sunucuları ile ilgili bir sorundur. pingtest.net ile hem istanbul hemde frankfurt sunucuları üzerinden test yaparmısın benimkiyle karşılaştırayım. Ayrıca avira gibi caching yapan antivirüsün varsa geçici olarak webguardı devre dışı bırakıp test yapmalısın. bunun dışında Fasterping kullanırdım world of warcraft için. Hiçbirşey çözüm olmazsa your freedom u öneririm.

SteeL`

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde şöyle bir sorun var ip adresinde başka şehirlerde görünüyorum sürekli değişiyor dün antalyaydı bugun hatay olmus örneğin siz chromdan hava durumu yazın karsınıza bulundugunuz şehrin hava durumu çıkıyor dimi bende öyle değil

SteeL`

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı paketi kullanan arkadaşlar ping değerlerinin resmini atabilirmi acaba

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler.

kowalskii

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
9 gün oldu, TTNET yardımcı oldu ve soruna yardım etti mi yoksa değişen birşey olmadımı... bunların sınıda sen ısını gordukten sonra paylasımdan ayrıldın mı ? :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de pingim 60 tı ttneti aradım çözüm bulamadılar 11820 yi aramamı söylediler aradım bi işlem yaptılar pingim 5 e düştü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
138 ping nedir Yardımcı olucaksınz da ne zaman tlf aciyoruz tlf bile kaldıran yok ama kanpanya icin 100 kere aramayi biliyorsunz Herzaman aynı hikayeler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 2865 şuanda bişey yüklüyom 415 mb bişey normal bi durum mu?