TTNET Limitsiz paket fazladan geliyor

pandomim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 8mbs net limitsiz paketini kullanmaktayım 63tl gelmesi gerekirken 66 67 olarak geliyor neden acaba sizdede böylemi ?
2011de beni aradılar kampanya için. 1yıl taahüt dediler ayda 43tl geliyordu sınırsız kampanya bitti beni 7defa aradılar ben kapatıcam dedim.. bu sefer ttneti aradım bana diyorlarki 2012 ekimde tarife değişmişsiniz taahüt 2013te bitecekmiş. ben öyle birşey yapmadımki.. nasıl birşey çözemedim

cngzkyz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Güvenlik paketinden olmasın o fark?

T800

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Geçen ay 63tl gelen fatura bu ay 56tl gözüküyor bir iniyor bi çıkıyor anlamadım gitti :P

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
banda 75 tl geldi aradım yok efendim neymiş fatura bilgilerim güncellenmmemiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siziki neki benimki tam yılan hikayesi ... sınırsız 43 tl kampanya 2 yıllığa geçtim.. martı attık nisana geldik nisana bakarken kotaya marttaki 7gbyken 11 gb oldu hahahahaha:D onuda geçtim nisanda tamam 43 tllik giriyorsunuz demelerine rağmen geçen aradım yok efendim nisan bitecek sonra o anlaşmalı kampanyada olacaksınız dendi... onuda geçtim nisan 7 bugün 12 gb olmuş ve ben arada açıyorum çünkü babam hasta girmeyi bırakın birşeyler indirmeyi filan sadece açıp 10 dk bakıp birşeylere çıkıyorum... bu bulmaccayı çözecek biri varsa buyursun : )) ama bu son hakları inanın tüketici hakları değil tüm haklarla alacağım hakkımı