TTNET ile yurtdışında sınırsız internet 42 TL

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Katılım
29 Haziran 2007
Mesajlar
64,457
Reaksiyon puanı
521
Puanları
0
TTNET'in, bu bayramda da tercihini yurt dışından yana kullananlar için 100 ülkede, 150 binin üzerindeki servis noktasından internet bağlantısı sunduğu bildirildi.

590720081108030901294.jpg


Şirketten yapılan açıklamada, dokuz günlük Kurban Bayramını yurt dışında geçirecek tatilcilerin, TTNET WiFi yurt dışı erişim ile ne kadar ödeyeceklerini önceden bilerek, sürpriz bir faturayla karşılaşmadan doya doya internete bağlanabilecekleri belirtilerek, bu sayede bayram tatili süresince de uzakta kaldıkları sevdikleriyle dilediklerince iletişim kurup, sosyal ağlardaki hesaplarını keyifle kullanmaya devam edecekleri kaydedildi.

TTNET WiFi'nin yurt dışı erişim hizmetini, dünyanın lider internet servis sağlayıcılarından iPass ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında, ADSL abonelerinin hizmetine sunduğu ifade edilen açıklamada, tatilcilerin, TTNET ADSL Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri ile internete yurt dışında da kolayca bağlanabildikleri, sınırsız internet için ayda 42 lira olan TTNET WiFi yurt dışı erişim bedelinin, sadece hizmetin kullanıldığı aylarda faturalandırıldığı vurgulandı.

TTNET WiFi yurt dışı erişimini, ister bilgisayarlarından ister cep telefonlarından, herhangi bir kota sınırlaması olmadan kullanabilen tatilcileri için, yurt dışına çıkmadan önce hizmetin satın alınması ve iPass yazılımının bilgisayarlara veya cep telefonlarına yüklenmesinin yeterli olduğu kaydedildi.

Tüketicilerin, TTNET satış noktalarından, WEB'den veya 444 0 375 çağrı merkezinden sahip olabildiği TTNET WiFi yurt dışı erişim ile ilgili detaylı bilgi ve iPass yazılımına www.ttnetwifi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

AA-Haber7
 

Son mesajlar

Üst