TTNET ile kim ilgileniyorsa baksın internet hızı diye bişey kalmadı !!! (ACİL)

darkwol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son 1 aydır internet hızım yerlerde… Sözleşme yaparken yok 8mps internet alacaksınız yok sıkıntısız kullanacaksınız adsl veriyoruz vs. diye sürekli bir şeyler söyleyip duruyorlar ancak hizmete gelindiğinde hizmet sıfır… Müşteri hizmetlerine ne kadar cahil insan varsa doldurmuşlar arıyorsunuz “adsl yi kapatın 10 saniye sonra tekrar açın yok şuan ben kırmızı nokta sinyalleri alıyorum geçici bir sorun vs.” diye geçiştiriyorlar. İnsanları gerizekalı yerine koyuyorlar resmen. Sanki biz hiç çağrı merkezinde çalışmadık hiçbir şey bilmiyoruz !!!
Twitter’den yazıyoruz cevap yok. Müşteri hizmetleri berbat zaten. Son çare burayı deniyorum.

Ya birisi doğru dürüst geri dönüş yapsın adam gibi ilgilensin yada önümüzdeki hafta Superonline’ye geçiyorum.

Şu hıza bakın ya rezilliktir. Ben her ay 83 TL civarı fatura ödüyorum kullanmadığım telefonun bile parasını ödüyorum.

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Kardeşim aynı sorun bende de var 16mbps internet almam gerektiği sözleşmede bile yazıyor ancak bana ısrarla 8mbit vermeye devam ediyorlar ayrıca saat gece 12 den sonra genelde hızımı 1mbps ye filan düşürüyorlar. Sen baya fatura ödüyormuşsun o paraya superonline a geç sana sorunsuz hızın neyse verirler ttnet insanları kandırmak dan başka bir şey yapmıyor ne yazık ki.

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
telefon parasından kurtulmak isteyenlere yardımcı olabilirim.

darkwol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aynı sorun bende de var 16mbps internet almam gerektiği sözleşmede bile yazıyor ancak bana ısrarla 8mbit vermeye devam ediyorlar ayrıca saat gece 12 den sonra genelde hızımı 1mbps ye filan düşürüyorlar. Sen baya fatura ödüyormuşsun o paraya superonline a geç sana sorunsuz hızın neyse verirler ttnet insanları kandırmak dan başka bir şey yapmıyor ne yazık ki.

İşlerimi internet üzerinden yürütüyorum homeofis çalışıyorum o yüzden önümüzdeki haftaya kadar beklemem gerekiyor yoksa şuan gidip süperonline'ye başvurmuştum buradan da bir dönüş olmazsa bu hafta da idare edip interneti kapattırıp superonlineye geçmeyi düşünüyorum bende. Bu kadar haksız kazanç elde ediyorlar bunları bu internet hızı yüzünden mahkemeye veren yok mu hiç ?

@TTNETDestek

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Evet bende telefon parasından kurtuldum ayda 5 lira geliyor ama telefonla hiç konuşamıyorsun.

Meridian

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Bu TTNET tam sinir krizlik. Yalnız telefonda bir azar çekin düzeliyor internet . :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Biri adsl al vodafonun koç net ile birlikte çalışıyorlar gayet iyi bir internet benim önerim bu