TTnet Hız Sorunu

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnete teşekkür ederim 8mbps lik internetim var çok mutluyum sözde.

aldıgım hız 0.04 kbps xD bu ne demek oluyor indirme hız 2kbps günderme hız 64kbps.

Komik olanda ne biliyormusunuz telekom ekipleri gelip kontrol ediyor santralde arıza tespiti yapıyor merkez telekoma bildiriyor ama merkez telekom 1 ay geçmesine ragmen ilgilenmiyor.

ve ttnet müşteri hizmetlerini her aradıgımda haklarında şikayet kaydı oluşturabiliriz diyor hangi şikayet kaydından söz ediyorsunuz acaba 30 şikayet kaydı fayda vermezken hangi şakayet kaydı acaba.

Ben kafaya koydum interneti kapatıracam ama önce başka bir saglayıcıya şans verecem onlarda sorunla ilgilenmese vadafonun 3g internetini kullanacagım en azından ttneten daha hızlı bir hıza ulaşacagım.

Bildiginiz türktelekom alt yapısını kullanmayan bir internet servis saglayıcı varmı lütfen önerin bana pc başına geçtigimde sinirden elime gelen herşeyi fırlatıyorum.

düşünün ya 8mbps internet kullanıyorum 40kbps hız alıyorum 40kbps bana göre iyi bir hız ama geçikme 500 600ms ping olunca düşümüm artık.

sayfayı tıkla 4dk bekle sayfa yarım yamalak yüklendi ne büyük bir başarı.xD

kınıyorum sizi ttnet aslında sizi degil telekomu kınıyorum işlerini iyi yapmadıkları için ama sonuçta onları sizin yönlendirmeniz gerekiyor ve sizde yapmıyorsunuz.

En son merkez telekom müdürlügü aradım telefona çıkan adam adam demiyelim hayvan oglu hayvan beni azarladı ben daha babamdan azar işitmedim adam bei azarlıyor ama unutmadım onu en kısa sürede hakkında hakaret davası açacam emin olun.

verdigim para bogazınızda kalır inşallahhhhhhhh