TTnet Hız Değerleri [ Yüksek Miktarda Şiddet İçerir ]

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet Yalın internet 16 Mbps Full Limitsiz AKK'sız 99.00 TL.
3 gündür kullanıyorum. Sizlerle hız değerlerini paylaşıyorum. İlk gün 3 Mbps idi. Arıza kaydı oluşturdum defalarca ama her defasında bina içi tesisat modem sorunlu olabilir dediler, ücretli elit destek hizmeti ile çözümü olacağını söylediler. Ekibi çağırmak ücretli, yaptığı işlemler de ücretli. Neyse randevu saatinde ekip gelmedi, arayan soran da yok. Büyük ihtimal faturada ücretlendirme çıkartacaklar.

1.png

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ttnet hatadır kardeşim. Uydu net daha iyi keşke ona geçseydin neyse olan olmuş. Destek çağırmadan yapacağın bir şey yok mutlaka çağır .

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Altyapı sadece ttnet var o da 8 mbps destekliyor. 1 mbps hız verip çözüm için ücretli destek talep etmemi istediler. Desteği çağırdım randevu aldım ve gelmediler. mh aradım şikayet kaydı bırakın diyor, başka yapacak bir şeyleri yokmuş. Onu da yaptık ekip gelmiyor (: Şaka gibi arkadaş.

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Altyapı sadece ttnet var o da 8 mbps destekliyor. 1 mbps hız verip çözüm için ücretli destek talep etmemi istediler. Desteği çağırdım randevu aldım ve gelmediler. mh aradım şikayet kaydı bırakın diyor, başka yapacak bir şeyleri yokmuş. Onu da yaptık ekip gelmiyor :) Şaka gibi arkadaş.
ben oluşturdum geldiler firmanın şubesine git özellikle ricada bulun. Hatay da öyle olabilir ama antalyada öyle değil şehir farkıda olabilir.

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firmanın 4 katlı şubesi var, 15-20 tane teknik servis elemanı var. Ama kapısı kilitli, adamlar balkonda sigara keyfi yapıyorlar. Balkona doğru bakabilir misiniz dedim, aldığım cevap şu : Burada Müşteri Hizmetleri Departmanı yok, yardımcı olamayız Antakya merkeze gidin. Merkeze uzaklık 2 saat . git gel 4 saat (:
Sonuç olarak defalarca arıza kaydından sonra işini hakkıyla yapan bir mh yetkilisi beni aradı. Konuyla ilgili sorunlarımı dile getirdim. Hemen halledeceğini söyleyip güncelleme yaptı, 1 dakika sonra 1mbps hızım 6.5mbps ye çıktı. Teşekkürler, hala işini hakkıyla yapan varmış yurdumda. Ayrıca hızım düştüğünde Mh ı arayıp düzeltebileceklerini söylediler. Ama ben 30 dan fazla kez aramıştım, hiçbiri öyle bir yetkimiz yok demişti. Ücretli teknik ekip yollayıp çözeriz alt yapı iç tesisat vs. bahanelerle geçiştirdiler.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Turknet e geçebilirsanız hemen geçin

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sözleşme imzalamadım altyapı sadece ttnet var o da 8 mbps

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama sistemde 24 ay taahhüt gözüküyor, imzalamadığı söylediğimde telefonla onay vermişsinizdir denildi. İlla imza atmam gerekmiyormuş

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 aydır superonline yalın adsl aldım, adamlar 20 gün modem teslimi yapmadılar. Her gün arayıp şikayet ettim, sonunda dandik bişi bağladılar ama sürekli kopma sorunu vardı, teknik ekip bana normal olduğunu günde 100 defa kopmanın (: Böyle kullanacakmışım, diğer modemde yaşamıyorum dediğimde o zaman o modemi kullanın dedi. Değiştir kardeşim modemi dedim yok olmaz dedi, aynı model modemler değiştirsem de kopma yaşarsın deyince senin de modemininde dedim tahhütü bozdum 3 gün önce. 200 lira gibi bir iptal bedeli vardı. TTnete geçiş yaptığımdan 150 lira indirim + 50 lira indirim yine 200 lira olunca 3 gün önce ttnet e geçmiştim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Altyapı TTnet in olduğu için bana verecekleri max 8 mbps bişi değişmicek sadece müşteri hizmetleri kalitesi değişir

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Amerika'da 50 dolar karşılığında simetrik 100mb/s hız alabilirken Türkiye'de upload hızının 1mb/sn bulmaması..

Wearesorryserver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizim buraya fiber gelecek ve ben göreceğim, imkansız (: