TTnet Hat taşıma

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar, okul dolayısı ile 4 senedir Kırıkkale de yaşamaktayım. Okulum bitti ve İstanbul a geri döndüm. TTnet gittim ve internet hattımı İstanbul a taşımak istediğimi söyledim. Kırıkkalede 25 mbit fiber kulanıyordum. İstanbuldaki evimde fiber alt yapı yok. Bu yüzden hızımın düşürülceğini söylediler. Tamam dedim ama hızının 8 Mbit düşücek dedi :scared:.

En düşük hız 16 mbit değilmi . Mantık olarak benimde 16 düşürülmem gerekiyor. 1-2 yere sordum ama hepsi aynı cevabı verdi. Sizce ne yapayım.

eSa

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Kırıkkale'ye geri dön dermişim :D

Tamam işte 25 mbit ten 8 düşünce 17, bilemedin 16 mbit kalıyor :P

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Buradaki fiber nerede uygulaması fiber için görünse de işaretlediğin bölgedeki maximum internet hızını ve alabileceğin paketi gösteriyor.

http://www3.ttnet.com.tr/bireysel/internet/Sayfalar/TTNET-Fiber-Nerede.aspx

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Keşke öyle bir şansım olsa :)
Bulunduğum sokakta fiber var ama eve 100 metre kala bitiyor. Burdaki komşularım 16 mbit kullanıyor. Hat destekliyor. Ama fiber kaldırmadığı için ttnet direk 8 düşürcez diyor. akşam müşteri hizmetleri ile konuşacağım son çırpıntılarım :]

omer2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar 6 aydan beri turksat internet ve kanallarini kullaniyorum sehir disina tasinmamdan dolayi devir etmek zorunda kaldim,ilgileneler lutfen 0553 366 90 36 omer istanbul

omer2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar 6 aydan beri turksat internet ve kanallarini kullaniyorum sehir disina tasinmamdan dolayi devir etmek zorunda kaldim,ilgileneler lutfen 0553 366 90 36 omer istanbul

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnetten nefret ettım 12 gun oldu hala nakıl ıslmenı yapmadılar musterı hızmetlerını arayrum her defasında 2 ıle 15gun ıcınde yaplır deyıp baska brsey demıyrlr bıktrdılar boyle sorumsuzluk olmaz

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
İnternetim sonunda bağlandı. 1 ay geçti. Hızım şuan 6.5 mbit. 25 ten 6.5 e :D Attan inip eşeğe binmek