TTnet dünyada ilk 10'a girdi

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Kuruluşunun altıncı yılını kutlayan TTNET, 6.1 milyon internet abone sayısıyla dünyanın en büyük 10 internet servis sağlayıcısı arasına giren tek Türk şirketi olmayı başardı.

TTNET_LOGO-disi.hlarge.jpg

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “30 milyonu aşkın internet kullanıcısının hayatına dokunmanın ötesinde, müşterilerimizi dinleyerek, onları, ihtiyaçları doğrultusunda yeni hizmetlerle tanıştırıyoruz. Müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılıyoruz: İnternet, telefon ve televizyon… Hepsini katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Altıncı kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET’in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2006 yılında sadece bir internet servis sağlayıcısı olarak kurulan TTNET’in kısa süre içinde müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan bir iletişim ve eğlence şirketi konumuna yükseldiğini vurguladı. Yılmaz, kısa sürede yakaladıkları ivmeyle 6.1 milyon internet abonesine ulaşarak dünyanın 10’uncu; Avrupa’nın ise 5’inci büyük internet servis sağlayıcısı olarak dünya ligine çıktıklarını söyledi.

TTNET’in müşterilerinin sorunlarını ve eleştirilerini piyasa araştırma raporlarından okumak yerine doğrudan müşteriden öğrenmeyi tercih ederek fark yarattığını vurgulayan Yılmaz, “Müşterilerle konuşmanın, sorunlarını doğrudan onların gözlerinden görmemizin markamızı daha ileriye götürmek için yol gösterici olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin önerileri bize, en iyi hizmeti vermemiz için yol gösterecek” dedi. Her müşterinin şirket için çok önemli olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Her müşterimizin beklentilerine yönelik ürünler üretmek için çalışıyoruz” diye konuştu.
TTNET’in Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi olarak dünyayla eş zamanlı teknolojileri müşterilerine sunan bir şirket olma misyonuyla hareket etiğini kaydeden Tahsin Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Altıncı yaşımızı kutlarken Türkiye’nin yaşadığı köklü değişimin de bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin bilgi toplumu olma hedefi doğrultusunda, bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yayılması süreçlerinde rol oynamayı çok önemsedik. Bu anlayışla daima geleceği nasıl inşa edebileceğimize odaklandık. Bunu da 6 yıldır Türkiye’de ilkleri hayata geçirmeye ve iletişim dünyasında farklılık yaratan ürün ve servisler sunarak başardık.’’

İLETİŞİM VE EĞLENCE ŞİRKETİ

İnternet, televizyon ve telefonu TTNET çatısı altında biraraya getirdiklerini, kullanıcıya istediği içeriğe, istediği yer ve zamanda, istediği cihazla erişme olanağı tanıdıklarını kaydeden Yılmaz,

dijital yayıncılık platformu Tivibu ile televizyonun kontrolünü de izleyiciye verdiklerinin altını çizdi. Yılmaz, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Yeni dönem TV platformu diye tanımladığımız Tivibu ile Türkiye'de televizyon yayıncılığına birçok yenilik getirdik. Tivibu’yu 4 ekrana yani televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablete taşıdık. Müşterilerimiz Tivibu’da tüm ulusal kanalların yanı sıra film, dizi, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı alanda yayın yapan yerli yabancı ve tematik kanalları izleyebiliyorlar. Tivibu ile Durdur İzle, Geri Al İzle gibi gelişmiş yayın özelliklerini bir arada sunuyoruz. Özellikle Tekrar İzle, izleyici alışkanlıklarında büyük bir değişime yol açan servislerimizden biri oldu. Bu servisle kullanıcılar en sevdikleri dizileri kaydetmelerine gerek kalmadan izleyebiliyorlar. Ayrıca yine Seç İzle servisi ile de binlerce film, dizi, belgesel, müzik ve çocuk içeriğine diledikleri an ulaşabiliyorlar. Tivibu Ev’in yepyeni uygulaması Sosyal Tivi de televizyon üzerinden sosyal medya dünyasına giriş yapmanızı sağlıyor. Televizyon izlerken aynı anda televizyon üzerinden sosyalleşme imkanı sağlayan uygulama, Türkiye’de bir ilki yaşatıyor.”

TTNET Genel Müdürü Yılmaz, dijital müzikte Türkiye’de akla gelen ilk platform olan TTNET Müzik’i 3 milyondan fazla yerli-yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkanı sunduklarını kaydetti.

Yılmaz, Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in, dijital oyun platformu Playstore’da bine yakın farklı oyunun yer aldığını ve ürün yelpazesini her hafta eklenen yeni oyunlar ile genişlettiğini belirtti.

Kaynak

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Gurur mu duyaLım,söveLim mi ne yapaLım şimdi :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Tekel sağolsun. El mahkum. Duyanda sanacak millet hizmet kaliitesinden memnun ondan bırakmıyorlar bu firmayı :D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
O ilk onun içindeki dokuzu da TTNET'e .....................................! Anlayan anladı heralde :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] yavaşlıkta girmiştir. şaka gibi bir dosya indiriyorum, 96byte ile indiriyor. yanlış okumadınız byte. gelde bu işe gülme yada sinir krizi geçirme. bir haftadır iş yapamaz oldum evde. şimdi nasıl mı bağlandım. tabiki 3g ile...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@TTNETDestek yavaşlıkta girmiştir. şaka gibi bir dosya indiriyorum, 96byte ile indiriyor. yanlış okumadınız byte. gelde bu işe gülme yada sinir krizi geçirme. bir haftadır iş yapamaz oldum evde. şimdi nasıl mı bağlandım. tabiki 3g ile...
hocam size 960 byte hız vermişler. Bence çok bile . Bazı tanıdıklarım var nete girmek bir dert . Çok şükür 1 mbit veriyor bana :D 101 ile download yapıyorum bazı dosyalarım var 2 w 3 d sonra inecekmiş :p :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
hocam size 960 byte hız vermişler. Bence çok bile . Bazı tanıdıklarım var nete girmek bir dert . Çok şükür 1 mbit veriyor bana :D 101 ile download yapıyorum bazı dosyalarım var 2 w 3 d sonra inecekmiş :p :D
960 olsa yine iyi 96byte:)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Müşteriyi dinliyorlarsa adil kullanımlı internetin parasını düşürsün ya da adil kullanımı kaldırsın.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ttnet sen çok yaşa :) Çok mutluyum ttnet ile hiçbir sorunum yok valla :D

THeRioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ADSL ve telefonumu kapattırdım. Süper mutluyum. 11 yıl sonra soygun bitti nihayet.

O da zor oldu neymiş aman kapatmayın 6 ay yarı fiyatına mevcut adsl paketinizi taahhütsüz kullanın 90 gün sabit telefon ücreti almayalım. Bir eve gelip masaj yapalım demedikleri kaldı. Bu mantıkla insanları geri döndüreceklerini sanıyorlar ama oysaki bu kadar inatçı olmaları bizi ne kadar iyi yolduklarının bir göstergesi. Yıllarca nefret ederek kullanmak zorunda kaldığımız adi ücretlendirme politikalarına boyun eğmeye zorlandığımız adını bile yazmak istemediğim Firma bozuntusu! Dünya sana girsin sen isteğin top 10 listelerine gir umrumda değil!!!

indirim için kapattırma başvurusu yapın 4440375 den arıyor aplalar. En azından indirim alırsınız kapatmayacaksınız bile!

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ADSL ve telefonumu kapattırdım. Süper mutluyum. 11 yıl sonra soygun bitti nihayet.

O da zor oldu neymiş aman kapatmayın 6 ay yarı fiyatına mevcut adsl paketinizi taahhütsüz kullanın 90 gün sabit telefon ücreti almayalım. Bir eve gelip masaj yapalım demedikleri kaldı. Bu mantıkla insanları geri döndüreceklerini sanıyorlar ama oysaki bu kadar inatçı olmaları bizi ne kadar iyi yolduklarının bir göstergesi. Yıllarca nefret ederek kullanmak zorunda kaldığımız adi ücretlendirme politikalarına boyun eğmeye zorlandığımız adını bile yazmak istemediğim Firma bozuntusu! Dünya sana girsin sen isteğin top 10 listelerine gir umrumda değil!!!

indirim için kapattırma başvurusu yapın 4440375 den arıyor aplalar. En azından indirim alırsınız kapatmayacaksınız bile!
bizde kapattırdık uydunete geçtik . geçtiğime pişman oldum şuana kadar en az 20 kere ttnetten aradılar . Ama o hatayı 2 defa yaptım bir daha asla yapmam , uydunetle mutluyum :D

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Gözlerim yaşardı...:thumbdown:

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ttnet önce adam olsun müşterileri ile ilgilensin bıraksın yalan haberleri şeref yoksunu bir kurum bence..elimdeki dokumanları göstersem bakalım ozaman ttnet boyle ovunebilecekmi.. hizmet sıfır..salakların daha 1ay önceye kadar online ödeme sistemi yoktu be:)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Abone sayısı bakımından ilk ona girmiş. Keşke hizmet kalitesi bakımından ilk ona girse de gurur duysak.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bizde kapattırdık uydunete geçtik . geçtiğime pişman oldum şuana kadar en az 20 kere ttnetten aradılar . Ama o hatayı 2 defa yaptım bir daha asla yapmam , uydunetle mutluyum :D
5 mbitlikmi 10 mbitlikmi pakettesiniz acaba ? 10 mbit olanı ayda 110 tl . Biraz tuzlu ama akk yok .

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hahaha nasıl ilk 10 a girdi yahu ben 1. olmasını beklerdim malum sömürmekte eline su dökemezler bu şirketin

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
5 mbitlikmi 10 mbitlikmi pakettesiniz acaba ? 10 mbit olanı ayda 110 tl . Biraz tuzlu ama akk yok .
3 mbps kullanıyorum bana yetiyor . en azından ttnet gibi normal faturamın çok üstünde bir fatura yollamıyorlar , ne dedilerse onu yolluyorlar.ayrıca tuzlu olduğunu düşünmüyorum fiyatların :) şuan 10 mbps hızda çok çok uygun fiyatlı kampanyaları var . tek eksisi , superonline gibi tahattüt istiyorlar

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
3 mbps kullanıyorum bana yetiyor . en azından ttnet gibi normal faturamın çok üstünde bir fatura yollamıyorlar , ne dedilerse onu yolluyorlar.ayrıca tuzlu olduğunu düşünmüyorum fiyatların :) şuan 10 mbps hızda çok çok uygun fiyatlı kampanyaları var . tek eksisi , superonline gibi tahattüt istiyorlar
hocam akk olmayanlar tek fiyat kampanya yok . 100-110 gibi 10mbite akksiz. Akklida kampanya var

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Biri bana lütfen bunun şaka olduğunu söylesin :blink: