TTnet Call Center'deki Kabalık!

Bu konuyu okuyanlar

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün hızımın düşük oldugundan dolayı gunlerdır aradıgım TTneti bi daha aradım
İlk başlarda çok güzel başladı herşey hikaye gibi oldu ama gerçekten olaylar boyle gelişti.
-Merhaba beyfendi "Ben (ismini vermıyorum!) size nasıl yardımcı olabılırım
+ modemdeki hat değerlerim çok iyi oldugu halde internet hızım 2 mbit ama yan komşum da aynı tarifede modemlerimizde aynı o tam hız alıyor ben ise 2mbit
-altyapınızın kaldırdıgı olcude hız alırsınız Eğer 0.67 mb dan yüksek ise Tarifenize göre Hızınız normaldır çünkü 8mbite kadar tarifesindesiniz
(8 mbite kadarda 0.67 den yüksek se normalmiş sizce normal mi?)
+Ama komşumla aynı tarifedeyiz o ise 10 mbite kadar görüyor
-Beyfendi santraldan ne kadar alıyorsanız o kadar hız alırsınız 0.67 mbit den yüksekse Sorun yoktur.(Ses tonu yüksek)
Bende ses tonumu yükselttim:peki o zaman ben niye onlar gibi hızlı kullanamıyorum aynı santral üzerinden alıyoruz??
-Numaralar farklıysa santrallar farklıdır (Ne alakaysa Aydına sanki istanbuldan vericekler neti numarayla alakası neyse)
Ses tonunu iyice yükseltince
+Benimle sesinizi yükseltmeden konuşursanız iyi olur dedim.
Sonrasında Aynı şeyleri zırvadılar 20 25 dk sonra kapattırmak ıcın bayıye gıttım ve Turk telekom u aradı 1 2 saat sonra hızınızda yükselme olmazsa gelin kapatalım dediler Nedense hat değerlerim eskisi gibi oldu hızım yükseldi burdanda anladıkm kı ttnet kapattırmayla karsı karsıya kalmadıkca ne adam akıllı hızmet verır nede sorun çözer!

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
:)
Ya bak o doğru , Numaralarda Prefix denilen yani ilk 4 hanesi bağlı olduğu santrali gösterir , Ben istanbuldaydım, ya 2 bina sağ tarafım Esenlere bağlı yukarısı Gaziosmanpaşa .
Ayrıca nefret ederim öyle sesini yükseltenlerden iste takım liderini falan susar sonra :)

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamam doğru olabılırde Santrallerın aynı oldugu kesın

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Benimde küfür ettiğimden beri ne netim gidyor nede yavaşlıyor neden acaba :p :D

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet ben 2 defa aynı olayı yaşadım 2sindede abonelik farklıydı ama bu son yükseltmelerinden sonra geri düşürdüler seninki kaç mb kadar yükseldi.

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla şuan 7mbit goruyorum şuan için gayet iyi snr değerleri felan tam ıstedıgım gıbı ping de 35 40 arası

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
8 mbps paket gordugum hiz 10.40 filan fark :)

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde hattım 8 mbps 2 hafta öncesine kadar 9 10 ları gördüm 2 haftadır 3 mbpden yukarı çıkmıyo 5 6 kere aradım hala ses yok demekki gidip iyi bi fırçalamak gerekiyo düzelmesi için

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET ten bahsediyorsak fırça baskı kalaylamak şart :D