TTnet Akk dan kurtulun pinginiz azalsın !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

loradona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
[video=youtube;an-1xpoSgTM]http://www.youtube.com/watch?v=an-1xgTM[/video]

Gerekli program

Evet arkadaşlar izlediğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Benim amacım hizmettir şuan internetim 120gb hala akk gelmedi :thumbup1::thumbup1:

Mod Not: VirusTotal sonucu aşağıda. AntiVir virüs tespit etti ama diğer 53 tanesi virüs bulmadı. Güvenip güvenmemek size kalmış.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
chrome kabul etmedi virüslü olmasın.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
İnandırıcı gelmedi, hele yeni bir üyenin buraya böyle bir programı eklemiş olması hiç ama hiç inandırıcı gelmedi. Ayrıca hiçbir detay paylaşılmaması da bu güvensizliği arttırdı. Ben sizin yerinizde olsam bu programı yüklemezdim, bence siz de yüklemeyin.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yeni üyelerin açtığı konuları moderatör tarafından onaylanıp gösterilmiyor mu ? Direk açabiliyor mu ?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Yeni üyelerin açtığı konuları moderatör tarafından onaylanıp gösterilmiyor mu ? Direk açabiliyor mu ?

Birçok bölümde direk konu açabiliyorlar. Sadece belirli bölümlerde kısıtlama mevcut. Konu onay gerekmeksizin açılmış.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bizimkiler de deniyo hemen , boş yere kaptılar virüsü

Trojaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar! Sakın programı açıp bilgilerinizi girmeyin!
Reverse engineering teknolojisini kullanarak, programın kaynak kodlarına eriştim, ve şunu keşfettim:

e3de9ec456.png

Bu kodlardan şu anlaşılıyor: girdiğiniz bilgiler yedekyaman@gmail.com'a gönderiliyor.

Tabi bunu kodlayan kişi o kadar akıllı ki, şifresini de kodlara yazmış...Böylece bu Gmail hesaba erişebildim:

2b837b105b.png

Gördüğünüz gibi, 349 kişinin ADSL bilgileri bu mail adresine gönderilmiş, bunu görünce hemen hesabın şifresini değiştirdim, ve böylece programı etkisiz hale getirdim. Yani artık program bu mail adresine bir şey göndermez.

Bir de bu kişinin gerçek adını öğrendim: Mustafa Yaman (bu Google+'daki ismi...)

Lütfen bir Moderatör 'loradona' adlı üyeyi engellesin.
Ayrıca bu mail adresiyle foruma üye olan biri varsa, lütfen onu da engelleyin.

Saygılarımla

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Reverse engineering teknolojisini kullanarak, programın kaynak kodlarına eriştim, ve şunu keşfettim:

e3de9ec456.png

Bu kodlardan anlaşılan, girdiğiniz bilgiler yedekyaman@gmail.com'a gönderiliyor.

Tabi bunu kodlayan kişi o kadar akıllı ki, şifresini de kodlara yazmış...Böylece bu Gmail hesaba erişebildim:
2b837b105b.png

Gördüğünüz gibi, 349 kişinin ADSL bilgileri bu mail adresine gönderilmiş, bunu görünce hemen hesabın şifresini değiştirdim, ve böylece programı etkisiz hale getirdim. Yani artık program bu mail adresine bir şey göndermez.

Bir de bu kişinin gerçek adını öğrendim: Mustafa Yaman (bu Google+'daki ismi...)

Saygılarımla
yav he he

Trojaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@giskur11
Forumda bi yardımıcı olmaya çalıstık, aldığımız cevap 'yav he he' miş.

İnanmıyorsan, git bilgisayar mühendisliğini oku, oradan da reverse engineeringi öğren ve kendin kontrol et...

muratwes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

e3de9ec456.png

Bu kodlardan şu anlaşılıyor: girdiğiniz bilgiler yedekyaman@gmail.com'a gönderiliyor.

2b837b105b.png

Saygılarımla

Hocam harikasınız.Bilgilendirdiginiz için tesekurler."Yav he he " Diyenleride cahilliklerine verin.

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ellerine sağlık hocam mustafa yamanda.kesin bu üyedir direk banlanması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...