TTNET Abonelik İptali Hakkında...

prosergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar...
Ailece tatile gitmiştik. Eve döndüğümde internet yoktu. Meğerse babam kapattırmış.
(İnternetim TTNET.) TTNET Müşteri Hizmetleri Danıştığımda kapatma talimatını verince 10 gün içinde kapanıyomuş. (Şu an internet kapalı-ADSL aboneliği falan kapanacakmış.) Hat sahibi ben değilim ve 16 yaşındayım. İptal ettiğimiz interneti telefonla arayarak geri alabiliyormuşuz. Kısaca bana taktik verirseniz sevinirim. (Hat sahibiyle konuşturmadan başka bir bayan/erkek konuşsa ve muhtemelen güvenlik sorusunu kimlik bilgileri ve ev adresi vb. sorsa olurmu acaba :) )
Umarım anlatabilmişimdir...
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Merhaba arkadaşlar...
Ailece tatile gitmiştik. Eve döndüğümde internet yoktu. Meğerse babam kapattırmış.
(İnternetim TTNET.) TTNET Müşteri Hizmetleri Danıştığımda kapatma talimatını verince 10 gün içinde kapanıyomuş. (Şu an internet kapalı-ADSL aboneliği falan kapanacakmış.) Hat sahibi ben değilim ve 16 yaşındayım. İptal ettiğimiz interneti telefonla arayarak geri alabiliyormuşuz. Kısaca bana taktik verirseniz sevinirim. (Hat sahibiyle konuşturmadan başka bir bayan/erkek konuşsa ve muhtemelen güvenlik sorusunu kimlik bilgileri ve ev adresi vb. sorsa olurmu acaba :) )
Umarım anlatabilmişimdir...
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Babandan sağlam dayak yersin.Babanla konuş o herşeyi senin yararına yapıyordur.

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
e kardeşim baban kapattırdıysa demek ki bi bildiği var.. keyfinden kapattırmadıysa sebebini anlatır heralde.. tatilde boşuna fatra ödememk için yaptırmıştır. sen babanla görüş tekrar gel olur mu

honline

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Bencede babandan habersiz iş yaparak onu daha çok üzersin, git açık açık baba açtıralım şu interneti de

cngzkyz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Şimdiki bebeler çok cesaretli ya :D