TTNET 16mbps Sınırız İnternet Hızım Yerlerde

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Buyrun arkadaşlar şu rezilliğe birde siz bakın

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Pingi 2000 e cıkarcak ne yaptın.

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Valla hocam bende anlamadımki neden böyle oldu. Hiç birşey yapmadım zaten daha yeni aktifleşti sayılır aboneliğim ondanmı acaba ?

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Vpn veya dns kullanıyormusun

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Arkaplanda calısan uygulamalara bak.

What The Hell

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bence sorun senin bilgisayarda virus falan olabilir. Bilgisayarı güvenli modda(ağ desteği ile) açıp test yaparmısın sonuç aynı mı olucak bakalım

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Bilgisayarında virüs var hard format at kurtul

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Zaten ne zamandır planlıyordum format atmayı. Yukarıdaki arkadaşın dediğini bir deneyeceğim bakalım birşey değişecekmi

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Yok hocam güvenli mod birşey değiştirmedi ayrıca bu sorun telefonda felanda var yani virüs olacağını pek sanmıyorum

Kurt Cobain

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Belki alakasız gelebilir ama telefon hattına ve modem kablolarını bir kontrol ediniz . ? belki bir temassızlık vardır ondan dolayı ping böyledir ?

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar arayıp ağrıza kaydı bıraktırttım bir süre internet gitti ama geldiğinde ping değerlerim normale döndü ancak şimdide internetim 16mbps olmasına rağmen 8mbps hız alıyorum.

Duhan.Soysal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Arkadaşlar arayıp ağrıza kaydı bıraktırttım bir süre internet gitti ama geldiğinde ping değerlerim normale döndü ancak şimdide internetim 16mbps olmasına rağmen 8mbps hız alıyorum.
Ttnet işte. Reklam olarak 16 yazarlar 8 alırsın. 24 yazarlar 16 alırsın. Nedir bunların amacı anlamadım ki ?....

ali.clay

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Aynen milleti soymak. İşleri güçleri yalan dolan. Bende 16 ya geçmiştim 2 3 ay önce 1.5 ay düzgün kullandık. Sonra bir git 5mbit aradım binaya gelen kabloda sorun varmış 8 e yükseldi. 15 gün felan öyle kullandım. Tekrar aradım ttneti bana taahhüt edilen hız bu değil diye. 1 gün sonra 12 ye yükseltmişler aradılar en yüksek stabil hız bu oluyo dediler. Tamam dedim akşama yine 8mbit olmuş. Ben bıktım artık. İlgileniyomuş gibi yapıyolar ama çokda taktıkları yok bizi. Sabrı olan ve yorulmayan varsa hergün arasın müşteri hizmetlerini ben bıktım artık

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yalan değil modeminiz veya bağlı bulunduğunuz bölge ne kadar desteklerse o kadar hız alırsınız.
Benim oturduğum yer 24 mbpsye kadar destekliyor fakat ben 8mbps kullanıyorum ve hızımın tamamını alıyorum 16 istesem 16da alırım. Modemim ise 150 mbpsye kadar destekliyor ki sizin altyapiniz 8mbpsye kadar destekliyorsa ve siz 16 mbps paket almışsanız size 8 mbps verirler herşeyi ttnete atmayın.
Yaklaşık 8 yıldır ttnet kullanıyorum ve gayet memnunum hiçbir sorun yok akk dışında :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de vardı bir türlü çözmediler arıza kaydı alıp durdular eve ekip bile göndermediler, üstelik dağıtım merkezi de evime max 1 km uzaklıkta oraya gittim rica ettim 2 kere ekip yine gelmedi ben de Superonline fibere geçtim, TTNET' i kapattırıp bir baktım Ankara'dan arıyorlar efendim neden kapattınız, sorun neydi diye.... Yuh dedim bu kadarına da pes dedim... Dostum şansın varsa başka bir ISS' ye geç bence...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zamanında 8 mbitlik pakete 10mbit hız veriyorlardı. Nolduysa son 2 senedir 5 un uzerine çıkmadı. Üstteki arkadaşa gore neymiş, altyapı desteklemiyormus. Burada fikrimi yazsam bu arkadaşımız sıfırın altında ateş püskürür. Ama birinin avukatlığını yapacaginiza kendi işinize bakin. TTNET in ne mal olduğunu herkes biliyor. Boşuna altyapı sacmaligini ortaya koymayalim

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Zamanında 8 mbitlik pakete 10mbit hız veriyorlardı. Nolduysa son 2 senedir 5 un uzerine çıkmadı. Üstteki arkadaşa gore neymiş, altyapı desteklemiyormus. Burada fikrimi yazsam bu arkadaşımız sıfırın altında ateş püskürür. Ama birinin avukatlığını yapacaginiza kendi işinize bakin. TTNET in ne mal olduğunu herkes biliyor. Boşuna altyapı sacmaligini ortaya koymayalim

Ben kullandığım şeye bakarim; memnunsam memnunum derim ki memnun olmadigim konularda foruma konu açarak söylüyorum zaten bakabilirsin.
Kimsenin avukatlığını yapmaya ihtiyacım yok neyse o burada atıp tutacağına ikile.

ali.clay

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Yalan değil modeminiz veya bağlı bulunduğunuz bölge ne kadar desteklerse o kadar hız alırsınız.
Benim oturduğum yer 24 mbpsye kadar destekliyor fakat ben 8mbps kullanıyorum ve hızımın tamamını alıyorum 16 istesem 16da alırım. Modemim ise 150 mbpsye kadar destekliyor ki sizin altyapiniz 8mbpsye kadar destekliyorsa ve siz 16 mbps paket almışsanız size 8 mbps verirler herşeyi ttnete atmayın.
Yaklaşık 8 yıldır ttnet kullanıyorum ve gayet memnunum hiçbir sorun yok akk dışında :)

yazdığımda belirttiğim gibi 1.5 ay 16mbit hızda kullandım dedim. Ayrıca ölçmeye gelen teknik servisin cihazında max alınabilecek hiz 23.xxx küsürlü birşey. Hatta sorun yok. Dağıtım merkezide çatlasa 1km uzaklıkta.
Hem bikere herşeyi ttnete atmayın ne demek. Madem desteklemiycek hatları böyle üçkağıt yapacaklar neden 16 mbit verelim derken ayrı bi haz duyuyolar. hattınız desteklemiyo desin vermiycekse madem. Bide savunmayın şu kurumu.

pinterest

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ya akk kalksın da hız umrumda değil. Her şekilde akk'den daha hızlı haksız mıyım?

Zaten soyulmaya razı bir milletiz 5G denemesi yapan ülkeler var. Az önce bakıyorum Turk(kazık)cell en hızlı 3G bağlantısı diyor. Daha 4G yok bizde.

Bir de Turkcell adam gibi 4G ye geçememişken 4G kart satıyor o ne alaka?

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yazdığımda belirttiğim gibi 1.5 ay 16mbit hızda kullandım dedim. Ayrıca ölçmeye gelen teknik servisin cihazında max alınabilecek hiz 23.xxx küsürlü birşey. Hatta sorun yok. Dağıtım merkezide çatlasa 1km uzaklıkta.
Hem bikere herşeyi ttnete atmayın ne demek. Madem desteklemiycek hatları böyle üçkağıt yapacaklar neden 16 mbit verelim derken ayrı bi haz duyuyolar. hattınız desteklemiyo desin vermiycekse madem. Bide savunmayın şu kurumu.

Ben kullandığım için memnunum hiçbir sorun çıkartmadı dediğim gibi akk dışında gerisi beni ilgilendirmez.