Trust GXT 108 RAVA Deneyimim

Sizce Böyle Deneyimlerimi Paylaşmalımıyım?

• Paylaşma

Kullanılan: 0 0.0%
  • Güzel Ama Gereksiz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Selam.Uzun Zamandır Forumda Yoktum.Bugün Yeni Aldığım Mouse Trust GXT 108 RAVA Deneyimimi Açıklayacağım. Öncelikle Bu Mouseyi 40 TL Gibi Bir Fiyatla n11.com dan Aldım.(1-2 tl fark olabilir) 3 gündür kullanıyorum ve memnunum.1. olarak Neden TRUST? Çünkü Trust Bana Hep Çekici Gelmiştir. İlerde Yayıncılık Yaparsam Veya e sporcu vb şeyler yaparsam trustın bana sponsor olmasını isterim. trustın oyuncular için olduğu bir marka olduğunu bilmiyordum ben. forumda birisi bana mekanik klavye olarak(adını hatırlayamadım buradaysan kusura bakma .d)trust gxt 890 cada yı önerdi. ancak onu almaktan vazgeçtim ve mouse almaya karar verdim. neyse mouse geldi aras kargo ile falan. ilk açtığımda heyecanlıydım. kutu içerisinden mouse plastik bir plakaya oturtulmuştu. üstünde birşey yoktu. altında sticker hızlı başlangıç klavuzu ve garanti belgesi vardı. faturayı ilk göremediğimde niye fatura yok sorusu geldi aklıma.sonra hatırladım faturalar kargo poşetinde olur diye. evet dışına bir yere poşetlemişlerdi ve sevindim. evet mouseyi kurdum falan. mousenin driveri yok bu arada üstündeki renkler kendisi hareket ediyor. birsürü renk var üstünde.mouse bana çok yavaş gelmişti. nasıl ya 800 dpi kullanıyorum ben demiştim. meğersem mouse 600 dpi dan başlayıp 200 e kadar ulaşıyomuş. bir tane dpi tuşuna basınca 800 e geçti. ve mouse konforluğuna gelelim. mouse benim elime tam oturuyor. ışıkları çok güzel. ancak yemek yerken oynamanızı önermem :D . sabah yemek yerken oyundaydım bi baktım üstün hep yağ olmuş. ancak ıslak mendil ile üstündeki yağ kolayca siliniyor merak etmeyin. kutudaki stickeri siyah bir yere yapıştırmanızı önermem çok belli olmuyor. daha çok beyaz yerlere yapıştırın. mouse gayet güzel. geceleri ışığı çok iyi duruyor. yakında 890 cada yıda alcam merak etmeyin :D . deneyimlerim bu kadardı okuduysanız teşekkür ederim.