Trump TikTok'a 15 Eylül'e kadar süre verdi!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Trump, Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok'a 15 Eylül'e kadar verilen sürenin uzatılmayacağını belirtti: "Ya Tiktok'u güvenlik sebepleriyle bu ülkede kapatacağız, ya da bu uygulama başka ABD'li bir şirkete satılacak."

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Trump, Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok'a 15 Eylül'e kadar verilen sürenin uzatılmayacağını belirtti: "Ya Tiktok'u güvenlik sebepleriyle bu ülkede kapatacağız, ya da bu uygulama başka ABD'li bir şirkete satılacak."
hep çıkarlar için savaşıyor :) neyse Türkiye olsa anlarım da ABD dekiler güzel tiktok çekiyor :)

• İlginç
Reactions: STB

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
hep çıkarlar için savaşıyor :) neyse Türkiye olsa anlarım da ABD dekiler güzel tiktok çekiyor :)
Güzel tiktok çekmek olmaz. Bana göre tüm videoları kötü. Karantina boyunca tiktok indirmeyen nadir insanlardanım. Güzel değil, En azından saçma olmayan videolar çekiyorlar.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Güzel tiktok çekmek olmaz. Bana göre tüm videoları kötü. Karantina boyunca tiktok indirmeyen nadir insanlardanım. Güzel değil, En azından saçma olmayan videolar çekiyorlar.
bizim dayıların teyzelerin 144p kameralı tiktoklarından daha iyiler en kötüleri bile ... yada en azından saçma değiller

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Tik Tok unda Huawei gibi direnmesini bekliyordum.

ahmetaltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bence tiktokun gençlere çok zararı var derhal kapatılması gerek

• Beğen
Reactions: STB

Son mesajlar