Trump dünyadaki en ünlü kişi mi?

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Trump: ''Geçen gün biri bana dedi ki 'Sen dünyada açık arayla en ünlü kişisin.' Ben de 'Hayır, ben değilim...' dedim. 'O zaman kim?' diye sordular. 'İsa Mesih' dedim.''
trump.jpg

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Adam haklı. Yıllarca insanlar isa mesih ile yaşadılar. Trump'ı sadece dünyadakiler bilir. Mezarda ki adam bilmez. Kaldı ki dünya üzerinde en çok takipçisi olan din hristiyanlıktır(Ciddi mesajdır)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
En ünlü kişi bana kalırsa C. Ronaldo'dur. Garibanı da bilir zengini de. Brezilyanın köyünde yaşayan bir çocuğun Trump'ı bilmesine imkan yok gibi.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Herkes tarafından tanınan ve videoları milyarlarca izlenen insanlar var :expressionless:Trump'ta kendini nimetten sayıyor

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
O mu ünlü?Asıl ben ünlüyüm.O ne yaptı mikrofonla kameraların önünde ona buna laf atıyor.Aynı internette klavye ile birbirine hakaret edenler gibi.
Ben ve Belisarius batı topraklarını geri Roma İmparatorluğuna katmak için uğraştık ve daha bir çok şey var...Kanun düzenlemeleri...Ayasofya'yı yeniden yapma falan.Daha çok var.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
O mu ünlü?Asıl ben ünlüyüm.O ne yaptı mikrofonla kameraların önünde ona buna laf atıyor.Aynı internette klavye ile birbirine hakaret edenler gibi.
Ben ve Belisarius batı topraklarını geri Roma İmparatorluğuna katmak için uğraştık ve daha bir çok şey var...Kanun düzenlemeleri...Ayasofya'yı yeniden yapma falan.Daha çok var.
anlıyorum...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Dünyadaki en ünlü kişi Hz. Muhammed'dir. İnsanlık tarihi içinde yeryüzünde en etkili 100 insanı tespit etmek için ciddi bir araştırma, tarama ve arşiv edinen Amerikalı yazar, düşünür, astrofizikçi Prof. Dr. Michael Hart "Dünya Tarihine Yön Veren En Etkin 100" adlı eserinde bilimsel veriler ışığında yaşamın her kategorisinde her zamanın ve her mekanın bir numaralı insanının Hz. Muhammed (s.a.v.) olduğunu söyler.